klubsmaja hausa korporativie ziemassvetki 2016

20.decembrī, Klubs “Māja” tradīcija – Ziemassvētku svinēšana –tika īstenota nekonvencionāli. Ziemassvētku tēma bija “Korporatīvie Ziemassvētki”, kaut kas tāds, ko hausisti iepriekš nebija piedzīvojuši.

Klubs “Māja” korporatīvie Ziemassvētki tika svinēti ar elementiem, kas sastopami mūsdienu lielajās korporācijās. Piemēram, kā galvenais telpas dekors bija moderna egle, veidota no zaļiem miskastes maisiem. Un tas nebūt nav viss, pasākuma apmeklētāji sastapās ar vairākām aktivitātēm, kas rosināja gan prātus, gan lika darboties rokām.

Hausistus sagaidīja rūpīgi izveidoti uzdevumi, piemēram, sniegavīra taisīšana no apkārtējiem materiāliem, kas veicināja pārdomas par otrreizējo pārstrādi un izaicinoša viktorīna, kas pārbaudīja zināšanas par Eiropas Savienību un korporācijām tajā. Un, turpinot korporatīvo tēmu, dalībniekiem bija jāveido sava Ziemassvētku runa, lai iegūtu dāvanu. Paši darbīgākie dalībnieki, kuri sapelnījuši visvairāk punktu, ieguva īpašu balvu no “Mystery box”, kas patīkami pārsteidza.

Īpašs brīdis Klubs “Māja” korporatīvajos Ziemassvētkos bija gada hausista apbalvojums, ko saņēma Raivis Gunārs Tauriņš par īpaši aktīvo darbību organizācijā! Pasākums beidzās ar lielu papīra “sniega piku” kauju, kas atstāja Rīgas reģiona vadītājas Ilgas dzīvokli pilnīgā nekārtībā. Šis gads Klubs “Māja” ir bijis pārmaiņām pilns, tāpēc Ziemassvētku pasākums bija lielisks veids kā veiksmīgi noslēgt gadu un sākt jauno, izdevībām pilno 2017.gadu.

klubsmaja hausa korporativie ziemassvetki 2016 2

klubsmaja hausa korporativie ziemassvetki 2016 2