clubbing europe 2017 daugavpils 1

Pēc nelielā ievada 31. janvārī Rīgā, 1. februāra rīta agrumā vāciešu grupa kopā ar Klubs “Māja” pārstāvjiem Germanu Ļebezovu, Raivi Gunāru Tauriņu un Laumu Paegli devās garā ceļā uz Daugavpili – ciemos pie Eiropas klubiem “Eurosun” un “12 stars”. Aicinām ieskatīties Raivja pārdomās par pirmo dienu Daugavpilī!

Pirmās dienas programma Daugavpilī bija ļoti labi pārdomāta un nebija saspringta – izcila aklimatizācijas diena jauniešiem. Izbraucām 8:40, bet jau varēja dzirdēt, kā autobusa aizmugurējais gals čalo savā starpā. Ierodoties Daugavpilī mūs sagaidīja Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas “Saules skola” skolotāja Olga Krumpāne, kura izcilā angļu valodā iepazinās ar mums, kā arī pavadīja līdz pusdienām, kuras notika viesnīcas Latgola restorānā Plaza. Restorānā mūs sagaidīja ar vislielāko laipnību, nolikām koferus un devāmies ēst.

Paēduši devāmies uz Saules vidusskolu, kur skolotāja un divi audzēkņi mums sniedza ekskursiju pa skolu. Vāciešu skolotāji šķita patiesi iedvesmoti pēc vizītes, un pat ļoti nopietnā tonī teica: "This is a very special school, isn't it?" Saules skolas kolektīvs par mums tiešām labi parūpējās, un tas sagādāja lielu prieku. Pēc ekskursijas Saules skolā mums notika nelielas rotaļas latviešu motīvos. Pirms tam bija laba aktivitāte, lai iepazītos - mums visiem pie muguras piestiprināja lapu ar kādu populāru cilvēku. Mums, runājot ar citiem, uzdevums bija uzzināt, kas mēs katrs esam.

Pēc visām šīm aktivitātēm, mūs atveda uz viesnīcu. Šeit mēs iekārtojāmies, devāmies paēst, aizgājām kopīgi uz Rimčiku un nu jau čučēt jāiet. Par to, kā mums iet 2.februārī, lasi rīt! /Raivis Gunārs/

Pasākums tiek organizēts ERASMUS + programmas ietvaros īstenotajā projektā “Clubbing Europe – strengthening active European clubs and creating new ones”.

Pasākums tiek organizēts ERASMUS + programmas ietvaros īstenotajā projektā “Clubbing Europe – strengthening active European clubs and creating new ones”.