CAP2

Kā jau nosaukums vēsta, šīs Klubs “Māja” biedru apmācības tiek īstenotas jau otro gadu. Šogad apmācības norisinājās atpūtas kompleksa “Turbas” telpās, Ikšķiles novadā. Izbraukums no Rīgas un citām dalībnieku pilsētām ļāva uz pāris dienām savu uzmanību vērst kāda pasākuma vai lielāka projekta idejas nostiprināšanai.

Apmācību laikā Klubs “Māja” biedri iepazina organizācijas darbību un iespējām iesaistīties pasākumu rīkošanā un projektu īstenošanā. Klubs “Māja” biedri ar jaunākajiem biedriem dalījās pieredzē un zināšanās gan par projektu vadību, rakstīšanu un prezentēšanu, gan arī iedrošināja un uzmundrināja ar vēl līdz šim nedzirdētiem faktiem par organizācijas biroju un biedriem, viņu pirmajiem īstenotajiem projektiem – veiksmēm un izaicinājumiem.

Vienojāmies, ka veiksmes atslēga ir kopīgs darbs un stipra, saliedēta komanda, kuru vieno kopīgs mērķis, neskatoties uz reālām un šķietami nereālām problēmām, ar ko var nākties sastapties īstenojot savas idejas. Šī iemesla dēļ ar dažādu neformālās izglītības metožu palīdzību, apmācību dalībnieki labāk iepazina viens otru, tas saliedēja un stiprināja uzticību biedru starpā. Tāpat dalībnieki dalījās ar savām interesēm un īpašo notikumu, kas viņus ir atvedis uz Klubs “Māja” pirmās dienas “sarunas tiešsaistē” vakara noslēgumā. Tiešsaistes sarunas ir laiks sarunām ar domubiedriem ārpus sociālajiem tīkliem, uzdot sev interesējošus jautājumus gan par projektiem, gan veidot sadarbības, gan kopīgi vienoties kopīgā “Katanas ieceļotāji” spēlē, kuru, protams, pavadīja sarunas un plānošana gan spēles laukumā, gan ārpus tā. 

 

Pēc apmācībām mājās devāmies iedvesmoti un motivēti savas idejas īstenot un zinoši, ka Klubs “Māja” ir mājīga organizācija un atvērta jaunām idejām un tās biedri ar prieku ieaicina un iedrošina jaunus biedrus.

Apskaties bildes no pasākuma šeit

Projekts īstenots ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.