Eiropas klubi ir īpaši aktīvi pirms ikgadējās Eiropas dienas svinībām. Daži klubi domā par jaunām aktivitātēm, kamēr J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijai jau tradīcija – viņi rīko Eirospēli starp Daugavpils pilsētas skolām.

Šogad spēle notika 11.maijā, kas pulcēja piecu skolu komandas. Uz J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāziju atnāca sagatavotas 5.-8.klašu komandas (piecu cilvēku sastāvā), lai pārbaudītu savas zināšanas par Eiropas Savienību izejot 10 dažāda veida stacijas. Visas spēles garumā jaunieši krāja punktus, ko ieguva par pareizajām atbildēm. Pasākuma noslēgumā diskusijā dalībnieki secināja, ka vissarežģītākais spēles uzdevums bija noklausīties dažādus skaņdarbus un atminēt starp tiem Eiropas Savienības himnu. Visvieglāk, viņuprāt, bija atminēt ES valstu karogus un ģerboņus.

Spēles dalībnieki izteica pateicību J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas Eiroklubiņa "12 Stars", skolēnu parlamenta dalībniekiem un tā koordinatoram A.Začiņajevam par aizraujošu un interesanti izdomātu spēli.

Spēles rezultāti

1.vieta
Daugavpils Saskaņas pamatskola (6.b-7.b klase, skolotāja Natālija Dektereva)

2.vieta
Daugavpils Krievu vidusskola-licejs (7.a klase, skolotāja Marina Drozda)

3.vieta
Daugavpils 10.vidusskola (8.a klase, skolotāja Natālija Mihailova)

4.vieta
Daugavpils Saskaņas pamatskola (8.a klase, skolotāja Lolita Ratkeviča)

5.vieta
Daugavpils 17.vidusskola (7.a klase, skolotājs Jānis Punculis)