Tējas un Diskusiju vakars

17.04.2018

Klubs "Māja" organizētais tējas un diskusiju vakars notiks jau 28. aprīlī, plkst. 17.00. Silti aicināti piedalīties ir ne vien LU SZF (Lomonosova iela 1a, Rīga) studenti, bet arī citi interesenti!

Vakara laikā notiks 4 pasākumi, paralēli viens otram. Aicinam laicīgi izvēlēties sev tīkamāko pasākumu, lai rezervētu sev vietu! Pasākumu temati:

-ZERO WASTE 101 jeb "DARBNĪCA PAR ZAĻĀKU DZĪVI"

-DARBNĪCA PAR UN AP APMAIŅAS PROJEKTIEM

-DISKUSIJA KLUBS "MĀJA" DRAUGIEM (šī pasākuma laikā būs iespēja pievienoties mūsu organizācijai)

-VIDEO IESĀCĒJIEM - NELIELA DARBNĪCA IESKATAM


PIESAKIES!Atskats uz projektu "Caps Lock"

31.03.2018Martam beidzoties, ir noslēdzies arī projekta ''CAPs Lock'' otrais posms, tādējādi arī pats projekts. Apmācību pirmais posms sevī ietvēra komandas saliedēšanas aktivitātes, informatīvas prezentācijas saistībā ar projektu konkursiem un projektu izstrādi no idejas līdz realizācijai.

Pirmajam posmam noslēdzoties, apmācību dalībnieki vienojās par jauna projekta realizāciju martā, kas ir ''CAPs Lock'' otrais posms. Šajā posmā jaunieši devās vizītēs pie Eiropas klubiem Rīgas 10. vidusskolā un Bēnes vidusskolā, lai prezentētu kritiskās domāšanas un argumentācijas prasmes nozīmi mūsdienu informācijas telpā.

Projekts tapis ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.Aizvadīts pirmais posms projektam "caps lock"

12.02.201810. un 11. februārī viesu namā Irbēni norisinājās Klubs "Māja" organizētās biedru apmācības "CAPs Lock". Apmācību mērķis bija paplašināt un uzlabot zināšanas par projektu rakstīšanu, izstrādi un realizāciju, kā arī rast iedvesmu sava mērķa īstenošanai.

Apmācību dalībnieki iepazinās ar visiem projekta izstrādes posmiem. Sākot no idejas, līdz pat projekta ilgstpējīgumam un turpinājumam nākotnē. Dalībnieki uzzināja, kur var atrast projektu konkursus, kā uz tiem pieteikties, kas jāņem vērā sākot organizēšanu, kā reklamēt un publicēt projektus, kā veidot atskaites un ilgtermiņa sadarbība ar iesaistītajām pusēm.

Pirmās dienas vakarā apmācībās viesojās koučs Egils Purviņš. Jaunieši iedvesmojās par to, kas ir jādara, lai nokļūtu tuvāk savai idejai un mērķiem. Noslēdzoties oficiālajai dienas programmai, jaunieši pavadīja vakaru produktīvi, socializējoties un spēlejot galda spēles.


Nākamajā dienā, jaunieši savā starpā vienojās par to, kādu projektu viņi vēlas īstenot. Pirmie soļi projekta tapšanā jau tika veikti apmācību laikā, un plānotais projekts tiks realizēts martā.


Projekts tapis ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.Skolēns LV

07.02.2018

Klubs "Māja" ar prieku uzsāk sadarbību ar Skolēns LV! Portāls skolēns.lv piedāvā unikālu iespēju ikkatram jaunietim pilnveidot, attīstīt un uzlabot esošās zināšanas un talantus kopīgā darbā ar vienaudžiem, izglītības speciālistiem vai pedagogiem.

Iepazīsties vairāk ar Skolēns LV apmeklējot informācijas sadaļu vai vietni www.skolens.lv


Skaidro citiem, mācies pats!
Klubs "Māja" svin 23. dzimšanas dienu

29.01.2018Klubs "Māja" jau pavisam drīz svinēs savu 23 dzimšanas dienu!

Pievienojies svinēšanai, aicinām visus biedrus, vecbiedrus un vienkārši cilvēkus, kuri grib uzzināt vairāk par mūsu organizāciju. Gaidām ciemos 3.februārī, plkst. 15 00, jauniešu centrā "Kaņieris".

Klubs "Māja" tika dibināta 1995. gada 4.februārī, un organizācijas dzimšanas dienas svinības ir kļuvušas par tradīciju, kur pulcējas biedri, vecbiedri un organizācijai tuvu esošie cilvēki.Projekts "Caps Lock"

11.01.2018Sveiks, hausist, vai topošais hausist! Klubs "Māja" jau trešo gadu pēc kārtas organizē biedru apmācības, šoreiz ar nosaukumu - "CAPs Lock"!

Šī ir lieliska iespēja, lai iemācītos kaut ko vairāk par projektu rakstīšanu un Eiropas Savienību, smeltos iedvesmu no pieredzes stāstiem un uzzinātu, kā pilnveidot organizācijas darbību. Piesakies šeit un mēs ar tevi sazināsimies! http://ej.uz/caps_lock