dECEMBRI SAGAIDĀM AR ĀDAŽU KONFERENCI

Šī gada 28. Novembrī Ādažu vidusskolā notika sestā Latvijas skolu Eiropas klubu konference.Šogad konferences tēma - “Eiropas Kultūras mantojums un LV 100”. Konference bija pilna ar pozitīvām emocijām, jau iesākot programmu, mūs pārsteidza tautas deju kolektīvs “Rūta”. Pēc tam mūs ar saviem interesantajiem stāstījumiem un pieredzi iedvesmoja Annija Korpa, Kārlis Lesiņš, Reinis Jansons un Artūrs Saburovs.

Konferencē darbojās vairākas radošās pārdomu stacijas, kuras apmeklēja grupas, kurās dalībnieki piedalījās pēc nejaušības principa:

1. Stacija darbojās kā grupu radošais stūrītis, kur viens vārds bija jāpārvēršas asociāciju zīmējumā, kā piemēram “Kaisle”, “Izbrīns”, “Līksme”…

2. Stacijā notika pārrunas par medijiem, un par to, kā būt objektīvam lasot ziņas, un prast atšķirt, kas ir viltu ziņas un kas ir patiesas.Par to mums stāstīja režisors, kā arī žurnālists Kārlis Lesiņš

3. Tika pārrunāts Izglītības un dizaina idejas, kā arī tapa oriģinālās jauniešu idejas, un iespējas, un ieteikumi kā tās īstenot. Daudz par to mums stāstīja Reinis Jansons, viņš arī pastāstīja par to cik svarīgi ir nebaidīties no savām trakajām idejām.

Pēc pusdienu pārtraukuma mūs izklaidēja Ādažu vidusskolas Teātra kluba jaunieši ar savām radošajām un jautrajām spēlēm. Eiropas klubu koordinatore Benita Beatrise Ozola kopīgi ar jauniešiem izstrādāja idejas Eiropas Solidaritātes projekta izveidei, un kam obligāti, pēc jauniešu domām, ir jābūt tajā iekļautam. Mārtiņš Zemītis no Eiropas komisijas pārstāvniecības Latvijā mums pastāstīja par Eiropas un Latvijas vērtībām. Jolanta Bogustova no Eiropas parlamenta biroja Latvijā piedāvāja katram jaunietim izspēlēt ļoti interesantu testu par Eiropu, kā arī pastāstīja interesantus faktus par šoreizesbalsošu.eu. ​

Konferenci kā jau ierasts rīkoja Ādažu Eiropas klubs “Mazie eiropieši” un Latvijas skolu Eiropas klubu koordinatori, biedrība Klubs “Māja” – jaunatne vienotai Eiropai. Šogad izsakām īpašu pateicību arī atbalstītājam - Eurodesk informācijas tīklam.


Paldies visiem Latvijas skolu Eiropas klubiem par ieguldīto darbu šī jaukā pasākuma īstenošanā!Eiropas Solidaritātes korpuss – kas tas ir?

Vēlies iegūt noderīgu darba pieredzi, veicot brīvprātīgo darbu ārzemēs? Gribi pilnveidot savas iemaņas praksē? Meklē iespēju atrisināt kādu problēmu savā apkārtnē? Te var palīdzēt Eiropas Solidaritātes korpuss.2018. gada augustā izveidotā Eiropas Savienības programma palīdz jauniešiem vecumā no 18 līdz 30 gadiem iesaistīties dažādās aktivitātēs, šādi ar savu darbu sniedzot ieguldījumu sabiedrības labā un vienlaikus arī gūstot darba pieredzi, paplašinot redzesloku un praktiskās iemaņas. Programma darbosies līdz 2020. gadam, sniedzot iespēju nevalstiskām organizācijām, valsts un pašvaldību iestādēm, uzņēmumiem un citām institūcijām pretendētu uz Eiropas Solidaritātes korpusa finansējumu saviem projektiem.


Programma piedāvā jauniešiem vairākas iespējas. Var iesaistīties brīvprātīgo darbā kādā no dalībvalstīm uz laiku no 2 līdz 12 mēnešiem. Par to alga netiek maksāta, taču tiek segti ceļa izdevumi uz izvēlēto vietu, apmaksātas ēdināšanas, dzīvošanas un sabiedriskā transporta izmaksas, iegādāta veselība un dzīvības apdrošināšanas polise, kā arī piešķirta kabatas nauda 3-6 eiro dienā, atkarībā no mītnes zemes dārdzības.


Jaunieši var izvēlēties arī apmaksātu praksi vai darbu izvēlētajā profesijā ārzemēs. Ar Eiropas Solidaritātes korpusa atbalstu prakse var ilgt no diviem līdz sešiem mēnešiem. Savukārt apmaksātas darba iespējas šajā programmā var izmantot no 6 līdz 12 mēnešiem. Papildu algai, ko nosaka prakses vai darba devējs, ES programma sedz ceļa izdevumus uz izvēlēto valsti, veselības un dzīvības apdrošināšanu, finansējumu personīgiem tēriņiem un mentora atbalstu.


Eiropas Solidaritātes korpusa programma nāk pretī arī tiem jauniešiem, kuri vēlas uzlabot vidi savā dzīvesvietā. Viņi var īstenot tā dēvētos solidaritātes projektus, kuru mērķis ir sniegt atbalstu vietējai sabiedrībai, organizējot dažādas sabiedrībai nozīmīgas aktivitātes, izrādot solidaritāti un uzlabojot savas prasmes. Lai īstenotu šādu projektu, jāatrod piecus domubiedrus, kā arī jebkura Latvijā reģistrēta organizācija administratīvo un finanšu jautājumu risināšanai. Projekta ilgums – 2 līdz 12 mēneši. Solidaritātes projekta mēneša budžets ir 500 eiro apmērā, līdz ar to kopējais budžets var svārstīties no 1000 līdz 6000 eiro.


Lai izmantotu Eiropas Solidaritātes korpusa sniegtās iespējas, jāsper tikai vienu soli - jāreģistrējas datubāzē (https://europa.eu/youth/solidarity_lv). Pēc reģistrēšanās būs pieeja visām brīvprātīgā darba, prakses un darba vakancēm, atliks vien izvēlēties un nosūtīt ziņu organizācijai, ka esi ieinteresēts piedāvājumā. Izredzes iegūt noskatīto darbu stiprinās pārdomāta profila informācija, kurā jānorāda savas intereses, prasmes, vēlmes un citas ievērības cienīgas lietas.


Ideja par Eiropas Solidaritātes korpusa izveidi radās jau 2016. gada nogalē. Toreiz Eiropas Komisijas priekšsēdētājs Žans Klods Junkers paziņoja par ieceri izveidot programmu jauniešiem, kuri vēlas sniegt nozīmīgu ieguldījumu sabiedrībā un izrādīt savu solidaritāti. Programma ilgst no 2018. līdz 2020. gadam, un tās īstenošanai visā ES pieejami 375,60 milj. eiro.

Ideja par Eiropas Solidaritātes korpusa izveidi radās jau 2016. gada nogalē. Toreiz Eiropas Komisijas priekšsēdētājs Žans Klods Junkers paziņoja par ieceri izveidot programmu jauniešiem, kuri vēlas sniegt nozīmīgu ieguldījumu sabiedrībā un izrādīt savu solidaritāti. Programma ilgst no 2018. līdz 2020. gadam, un tās īstenošanai visā ES pieejami 375,60 milj. eiro.


Lai informētu jauniešus par viņu tiesībām un iespējām Eiropas Savienībā, šobrīd norisinās kampaņa EUandME. Tās vietnē https://europa.eu/euandme/lv var iegūt informāciju par to, ko jauniem cilvēkiem piedāvā ES – sākot no iespējas mācīties un strādāt jebkurā dalībvalstī, kā arī iegūt atbildes uz daudziem jautājumiem par to, kādos gadījumos pilsoņi var rēķināties ar ES palīdzību, kā realizēt savu potenciālu un piepildīt sapņus ar ES atbalstu.


Avots: http://www.delfi.lv/news/tavas-iespejas-esĀrlietu ministrija un nevalstiskās organizācijas aicina diskutēt par Eiropas nākotni2018. gada oktobrī Latvijā ir uzsākts dialogs ar iedzīvotājiem par Eiropas nākotni, aicinot iesaistīties redzējumu un ideju apmaiņā.Ārlietu ministrija aicina ikvienu aktīvi piedalīties šajās diskusijās visā Latvijā gan tiešsaistes platformā, līdz 4. novembrim izsakot viedokli interneta portālā https://ManaEiropa.ManaBalss.lv, gan piedaloties sarunās klātienē.


«Zīmīgi, ka diskusija par Eiropas nākotni Latvijā notiek šogad, kad svinam mūsu valsts simtgadi. Šodien, kad esam pilntiesīga Eiropas Savienības dalībvalsts, arī no mums ir atkarīga tās nākotne. Viens no Eiropas Savienības izaicinājumiem ir nepieciešamība tuvināt tās institūcijas Eiropas pilsoņiem. Tāpēc ir svarīgi sadzirdēt iedzīvotāju domas, cerības un bažas par Eiropas nākotni. Aicinu visus Latvijas iedzīvotājus iesaistīties sarunā par šo svarīgo tēmu,» pauž ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.


Klātienes publiskās diskusijas notiks Latvijas reģionos un Rīgā. Tās organizēs Latvijas Pilsoniskā alianse sadarbībā ar citām nevalstiskajām organizācijām, Ārlietu ministrija ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, kā arī ES informācijas punktu koordinatori Latvijas pilsētās.

Klātienes diskusiju kalendārs pieejams šeit: http://manaeiropa.manabalss.lv/iesaisties-klatiene.

Iedzīvotāju viedokļu izzināšanu Eiropā ierosināja Francijas prezidents Emanuels Makrons. Nacionālie rezultāti tiks apkopoti kopīgā ziņojumā un iesniegti Eiropas Savienības (ES) valstu un valdību vadītājiem, kuri tos apspriedīs 2018. gada decembra Eiropadomes sanāksmē.

Iedzīvotāju viedokļi būs ieguldījums kopīgas vīzijas veidošanā par ES turpmāko attīstību, valstu un valdību vadītājiem līdz 2019. gada jūnijam vienojoties par ES prioritāriem darbības virzieniem turpmākajos piecos gados.

Arī Klubs "Māja" organizēja diskusiju šīs akcijas ietvaros. 18. oktobrī Bauskas Valsts ģimnāzijā, sadarbojoties ar Eiropas Klubu "Jaunie Eiropieši" tika organizēta diskusijas, kuras galvenās skartās tēmas bija "Vide", "Izglītība", "Pilsoniskā vienotība" un "Migrācija un integrācija".Hausa festivāls 2018

01.07.2018Tas mirklis strauji tuvojas! Jau gaisā virmo festivālu smarža.

Jau otro gadu Hausa festivāls ir Tava iespēja izlausties no ikdienas un pavadīt izcilu nedēļas nogali no 11. līdz 12. augustam kopā ar Hausu

Ja esi Hausists vai Hausa draugs, vecumā no jauns līdz visjaunākais (un otrādāk) un šajos datumos labprāt labi pavadītu laiku, piesakies un atzīmē going!

Drīz varēsi sagaidīt arī detalizētāku pieteikumu anketu, kur būsi informēts par visām lielajām un mazajām lietām.

Ja vēlies uzzināt vairāk, raksti mūsu Facebook lapai.

Tiksimies Madonā, mūsu uzticamās biedres un ex-prezidentes Kristiānas lauku mājas, lai kopīgi stāstītu, dzirdētu, mācītos un mācītu!Akcijā "Atpakaļ uz skolu 2018" jaunieši iepazīst Eiropas Savienības aktualitātes

11.06.2018

Valsts kancelejas juriskonsults Gustavs Gailis akcijas „Atpakaļ uz skolu 2018” ietvaros tiekoties ar Rīgas Centra humanitārās vidusskolas audzēkņiem.No 19. marta līdz 11. maijam visā Latvijā norisinājās ikgadējā akcija "Atpakaļ uz skolu", kuras laikā vairāk nekā simts Eiropas lietu eksperti viesojās Latvijas izglītības iestādēs, jauniešiem stāstot par savu darba ikdienu un Eiropas Savienības aktualitātēm. Kopumā akcijas vizītes ir notikušas vairāk nekā 80 izglītības iestādēs Rīgā, Valmierā, Liepājā, Daugavpilī, Jelgavā un vēl 50 citās apdzīvotās vietās visā Latvijā, ekspertiem tiekoties ar aptuveni 6000 jauniešiem.


Akcijas "Atpakaļ uz skolu" mērķis ir paplašināt jauniešu izpratni par to, kā Eiropas Savienības tematika ir sastopama ikdienas dzīvē Latvijā un cik dažādās profesijās nākotnē ir iespējams strādāt, ja jauniešiem ir interese par Eiropas Savienības jautājumiem. Akcijas ietvaros Eiropas lietu eksperti visbiežāk viesojas izglītības iestādēs, kurās ir mācījušies pamatskolas, vidusskolas vai augstskolas laikā. Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas pārstāve Astra Prīdāne pēc notikušajām ekspertu vizītēm atzīst, ka saruna skolas absolventam ar esošajiem skolēniem ir gan informējoša, gan emocionāli pacilājoša: “Skolēni saņem informāciju par noteiktu profesiju, tās izvēles nozīmi, tās ir atmiņas par skolā pavadīto laiku, mācību sasniegumu nozīmi savā karjeras izvēlē un arī sagatavotību studijām augstākajā mācību iestādē.” Savukārt Valsts kancelejas pārstāvis Gustavs Gailis uzsver, ka akcija ir lieliska abpusējas bagātināšanās iespēja gan skolēniem, gan arī pašiem ekspertiem. “Gatavojot uzstāšanos 10. klašu skolēniem, īpaši nācās apdomāt satura pasniegšanas pieeju, jo ikdienā ar Eiropas Savienības lietām pierasts strādāt pieaugušo vidē. Gatavošanās man palīdzēja atsvaidzināt paša zināšanas un salikt svarīgākos akcentus,” Gustavs Gailis secina pēc vizītes Rīgas Centra humanitārajā vidusskolā.

Akcijas „Atpakaļ uz skolu 2018” vizītes ir norisinājušās vairāk nekā 80 izglītības iestādēs Rīgā, Valmierā, Liepājā, Daugavpilī, Jelgavā un vēl 50 citās apdzīvotās vietās visā Latvijā, ekspertiem tiekoties ar aptuveni 6000 jauniešiem.Akcijā “Atpakaļ uz skolu 2018” iesaistījās Eiropas lietu eksperti no Eiropas Komisijas un Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā, Eiropas Parlamenta un Eiropas Parlamenta biroja Latvijā, Latvijas Republikas Saeimas, Valsts kancelejas, Baltijas jūras valstu padomes sekretariāta, Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas un tās teritoriālajām struktūrvienībām, Ārlietu ministrijas, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Eiropas Elektronisko komunikāciju regulatoru iestādes biroja, Centrālās finanšu un līgumu aģentūras, Eiropas Savienības mājas, Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas sekretariāta, Daugavpils universitātes, Kultūras ministrijas, Latvijas Ārpolitikas institūta, Fiskālās disciplīnas padomes, Interreg Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas 2014-2020 nacionālā kontaktpunkta, Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras, Konkurences padomes, Sabiedriskās politikas centra PROVIDUS, Nodarbinātības valsts aģentūras, iniciatīvas Interreg Volunteer Youth, Kuldīgas novada pašvaldības, Valsts probācijas dienesta un tā teritoriālajām struktūrvienībām, Izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padomes, Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvaldes, Valsts darba inspekcijas, Preiļu vēstures un lietišķās mākslas muzeja un Portāla manabalss.lv. Sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru, akcijas ietvaros par savu pieredzi ES programmā "Erasmus+" stāstīja eksperti no Daugavpils universitātes, Latvijas Organiskās sintēzes institūta, restorāna MUUSU un Latvijas Mākslas akadēmijas. Uz skolām devās arī Somijas un Francijas vēstniecību pārstāvji, kā arī Latvijas Vēstniecības Apvienotajā Karalistē pārstāvji.


Ar akcijas vizīšu foto albumu iespējams iepazīties ES Mājas Facebook lapā


Ekspertu un izglītības iestāžu publikācijas par akciju “Atpakaļ uz skolu 2018”


Baltijas jūras valstu padomes sekretariāts par Zanes Šimes dalību akcijā


Laurenču sākumskola par Kristīnes Vlagsmas vizīti


Ādažu vidusskola par tikšanos ar Lauru Očagovu


Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas foto galerija par Eiropas lietu ekspertu vizīti skolā


Konkurences padomes atskats uz iestādes pārstāvju dalību akcijā


Liepājas 1. ģimnāzija par skolas absolventes Daces Rasiņas vizīti


Andreja Upīša Skrīveru vidusskola par dalību akcijā


Nodarbinātības valsts aģentūras publikācija par akcijas vizītēm


Salacgrīvas vidusskolas apraksts par Jolantas Borītes vizīti


Daugavpils Centra vidusskola par tikšanos ar Ingunu Podžuku


Krāslavas Valsts ģimnāzijas publikācija par Kristīnes Melderes vizīti


Valmieras Pārgaujas sākumskolas atskats uz Ievas Jekševicas vizīti

Par akciju "Atpakaļ uz skolu"

Akcija "Atpakaļ uz skolu" Latvijā tiek rīkota kopš 2008. gada. Par šīs iniciatīvas Eiropas lietu ekspertu var kļūt ikviens, kurš savā ikdienā ir profesionāli saistīts ar Eiropas Savienības tematiku, strādājot Eiropas Savienības institūcijās, valsts vai pašvaldības iestādēs, vai nevalstiskajā sektorā. Akciju „Atpakaļ uz skolu 2018” rīko Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar jaunatnes organizāciju „Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai”.

Aktuālā informācija par projektu pieejama adresē http://esmaja.lv/atpakal_uz_skolu

Atskats uz Hausa pavasara pārgajienu

13.05.2018Hausa jaunieši un Hausa draugi devās piedzīvojumiem pilnā pārgājienā Gaujas Nacionālajā parkā. Pasākuma laikā jaunieši pārbaudīja savas prasmes izdzīvošanai meža apstākļos un pilnveidoja tās dažādos kontrolpunktos.Dalībnieki saskārās gan ar fiziskiem pārbaudījumiem, kas lika pārvarēt sevi, gan ar prāta pārbaudījumiem, kuru laikā jaunieši lika lietā esošās zināšanas un paši uzzināja vairāk par Erasmus+ programmu un Eurodesk.


"Pārgājiens tiešām bija grandiozs", tādu atsauksmi deva viens no organizatoriem - Egils Purviņš. Līdzīgi domā arī pārējie pārgājiena dalībnieki, visi piekrīt, ka pārgājiens bija aizraujošs piedzīvojums un lieliski pavadīta diena.
Hausa pavasara pārgājiens

25.04.2018Klubs "Māja" aicina piedalīties aizraujošā un aktīvā pārgājienā, kurš norisināsies jau 12.maijā! Pārgājienā izbaudīsim dabu pie Gaujas senlejas, iesim cauri mežiem un staigāsim gar krastiem. Papildus tam, mūs sagaidīs dažādas izdzīvošanas un orientēšanās aktivitātes, ko mums rādīs un dos iespēju pamēģināt pieredzējis Nacionālo bruņoto spēku biedrs.

Viens no pārgājiena vadītājiem būs sertificēts iekšējās izaugsmes koučs Egils Purviņš. Arī Egils mums sniegs aktivitātes, kas mums liks piepūlēt un atvērt ķermeni, kā arī prātu. Pārgājiena laikā, protams, apstāsimies, lai atpūstos, aplūkotu apkārtni, padzertu tēju un uzrīkotu pikniku. Pārgājiens notiks vienu dienu - no 9:00 - 18:00.


Plānotā tikšanās vieta un laiks:

12.maijs, Inciems (daži kilometri no Siguldas)

Sākums 9:00 no rīta (Izbraukšana no Rīgas ar autobusu 7:30, Autobuss Rīga-Valmiera, pietura Inciems)

Beigas 17:00 - 18:00 vakarā


Šis pārgājiens būs lieliska pieredze, tu atpūtīsies, iemācīsies un uzzināsi ko jaunu, izbaudīsi dabu un iepazīsi jaunus cilvēkus!

Lūdzu aizpildi anketu, un mēs ar tevi sazināsimies, un dosim papildus informāciju par pārgājienu (kā nokļūt, ko ņemt līdzi, maršruts, utt.) https://ej.uz/hausa-pavasara-pargajiens


Tiekamies pārgājienā!Tējas un Diskusiju vakars

17.04.2018

Klubs "Māja" organizētais tējas un diskusiju vakars notiks jau 28. aprīlī, plkst. 17.00. Silti aicināti piedalīties ir ne vien LU SZF (Lomonosova iela 1a, Rīga) studenti, bet arī citi interesenti!

Vakara laikā notiks 4 pasākumi, paralēli viens otram. Aicinam laicīgi izvēlēties sev tīkamāko pasākumu, lai rezervētu sev vietu! Pasākumu temati:

-ZERO WASTE 101 jeb "DARBNĪCA PAR ZAĻĀKU DZĪVI"

-DARBNĪCA PAR UN AP APMAIŅAS PROJEKTIEM

-DISKUSIJA KLUBS "MĀJA" DRAUGIEM (šī pasākuma laikā būs iespēja pievienoties mūsu organizācijai)

-VIDEO IESĀCĒJIEM - NELIELA DARBNĪCA IESKATAM


PIESAKIES!Atskats uz projektu "Caps Lock"

31.03.2018Martam beidzoties, ir noslēdzies arī projekta ''CAPs Lock'' otrais posms, tādējādi arī pats projekts. Apmācību pirmais posms sevī ietvēra komandas saliedēšanas aktivitātes, informatīvas prezentācijas saistībā ar projektu konkursiem un projektu izstrādi no idejas līdz realizācijai.

Pirmajam posmam noslēdzoties, apmācību dalībnieki vienojās par jauna projekta realizāciju martā, kas ir ''CAPs Lock'' otrais posms. Šajā posmā jaunieši devās vizītēs pie Eiropas klubiem Rīgas 10. vidusskolā un Bēnes vidusskolā, lai prezentētu kritiskās domāšanas un argumentācijas prasmes nozīmi mūsdienu informācijas telpā.

Projekts tapis ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.Aizvadīts pirmais posms projektam "caps lock"

12.02.201810. un 11. februārī viesu namā Irbēni norisinājās Klubs "Māja" organizētās biedru apmācības "CAPs Lock". Apmācību mērķis bija paplašināt un uzlabot zināšanas par projektu rakstīšanu, izstrādi un realizāciju, kā arī rast iedvesmu sava mērķa īstenošanai.

Apmācību dalībnieki iepazinās ar visiem projekta izstrādes posmiem. Sākot no idejas, līdz pat projekta ilgstpējīgumam un turpinājumam nākotnē. Dalībnieki uzzināja, kur var atrast projektu konkursus, kā uz tiem pieteikties, kas jāņem vērā sākot organizēšanu, kā reklamēt un publicēt projektus, kā veidot atskaites un ilgtermiņa sadarbība ar iesaistītajām pusēm.

Pirmās dienas vakarā apmācībās viesojās koučs Egils Purviņš. Jaunieši iedvesmojās par to, kas ir jādara, lai nokļūtu tuvāk savai idejai un mērķiem. Noslēdzoties oficiālajai dienas programmai, jaunieši pavadīja vakaru produktīvi, socializējoties un spēlejot galda spēles.


Nākamajā dienā, jaunieši savā starpā vienojās par to, kādu projektu viņi vēlas īstenot. Pirmie soļi projekta tapšanā jau tika veikti apmācību laikā, un plānotais projekts tiks realizēts martā.


Projekts tapis ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.Skolēns LV

07.02.2018

Klubs "Māja" ar prieku uzsāk sadarbību ar Skolēns LV! Portāls skolēns.lv piedāvā unikālu iespēju ikkatram jaunietim pilnveidot, attīstīt un uzlabot esošās zināšanas un talantus kopīgā darbā ar vienaudžiem, izglītības speciālistiem vai pedagogiem.

Iepazīsties vairāk ar Skolēns LV apmeklējot informācijas sadaļu vai vietni www.skolens.lv


Skaidro citiem, mācies pats!
Klubs "Māja" svin 23. dzimšanas dienu

29.01.2018Klubs "Māja" jau pavisam drīz svinēs savu 23 dzimšanas dienu!

Pievienojies svinēšanai, aicinām visus biedrus, vecbiedrus un vienkārši cilvēkus, kuri grib uzzināt vairāk par mūsu organizāciju. Gaidām ciemos 3.februārī, plkst. 15 00, jauniešu centrā "Kaņieris".

Klubs "Māja" tika dibināta 1995. gada 4.februārī, un organizācijas dzimšanas dienas svinības ir kļuvušas par tradīciju, kur pulcējas biedri, vecbiedri un organizācijai tuvu esošie cilvēki.Projekts "Caps Lock"

11.01.2018Sveiks, hausist, vai topošais hausist! Klubs "Māja" jau trešo gadu pēc kārtas organizē biedru apmācības, šoreiz ar nosaukumu - "CAPs Lock"!

Šī ir lieliska iespēja, lai iemācītos kaut ko vairāk par projektu rakstīšanu un Eiropas Savienību, smeltos iedvesmu no pieredzes stāstiem un uzzinātu, kā pilnveidot organizācijas darbību. Piesakies šeit un mēs ar tevi sazināsimies! http://ej.uz/caps_lock