Biedru apmācības – piesakies!

Biedrība “Klubs “Māja” – Jaunatne vienotai Eiropai” aicina organizācijas esošos biedrus un interesantus uz jauno biedru apmācībām “caPS” 2019. gada 30. novembrī – 1.decembrī. Apmācību mērķis ir jauno biedru kompetenču attīstīšana, lai tie varētu aktīvi iesaistīties organizācijas darbos, veidot sev nepieciešamos kontaktus ar sektora pārstāvjiem, kā arī saprastu savu lomu jaunatnes politikā.  

Programma apkopo tādu kompetenču attīstīšanu kā komandas darbs, līderību, projektu vadību, komunikācijas prasmes digitālajā vidē, attīstot sevi šajā jomā jaunieši spēs pilnvērtīgāk iesaistīties organizācijas darbos, kā arī varēs sevi attīstīt kā personību. Mūsdienās visas šīs prasmes ir nepieciešamas, lai pilnvērtīgāk varētu iesaistīties darba tirgū.

Aktivitātes vadīs vieslektori, kuri ir sava jomas speciālisti, jauniešiem būs iespēja profesionāļiem uzdot sev interesējošos  jautājumus. Jaunieši ir tie, kas balstīs Latviju nevien nākotnē, bet šodien! Tādēļ ir svarīgi sevi attīstīt, paplašināt savu redzes loku, skatīties ārpus rāmjiem un censties atklāt ko tādu, kas vēl citiem nav zināms.

Šīs apmācības notiek katru gadu, bet šajā gadā, pateicoties biedru pieprasījumam, jau otro reizi. Kā norises vieta šogad ir izvēlēta Atpūtas komplekss Turbas, Z/s Turbas Tīnūžu pagasts Ikšķiles novads, LV-5015. Kā jau pēc katrām apmācībām, biedri ir sajūsmā, jo tā ir ne tikai iespēja sevi attīstīt, bet arī tuvāk iepazīt citus biedrus un veidot labus sakarus. Tādēļ aicinām pieteikties, jo tās būs neaizmirstamas un prieka pilnas brīvdienas!

Pieteikuma anketa apmācībām: https://www.klubsmaja.lv/event/jauno-biedru-apmacibas/

Papildinformācija!

30. novembrī, plkst. 9.00 izbraukšana no Rīgas uz Satekles un Dzirnavu ielas krustojuma (Neste), ja rodas kādi jautājumi, kas ir saistīti ar transportu var sazināties ar Raivi Gunāru Tauriņu tel. 25451199.

Vairāk informācijai par projektu:
Ričards Saulītis,
projekta vadītājs
+37126955512
ricards.saulitis@klubsmaja.lv

www.klubsmaja.lv | @klubsmaja

Projekts īstenots Izglītības un Zinātnes ministrijas Valsts jaunatnes budžeta programmas 2019. gadam ietvaros.