Klubs “Māja” izaugsme 2020. gadā!

Šogad mēs turpinām darbu pie 2019. gadā uzsāktā #EuropeGoals jeb “Klubs “Māja” izaugsme 2019. – 2020. gadā” projekta īstenošanas. Esam ieplānojuši vairākas superīgas aktivitātes līdz šī gada noslēgumam.

Hausa vasaras nometnē es ieguvu milzīgas zināšanas par demokrātiju, politisko iesaisti un ekoloģisku dzīvesstilu. Šis projekts man sniedzis burvīgi pavadītu laiku un foršus draugus, kā arī iespēju tālāk turpināt darbu valdē.

Patrīcija Annija Gudina, Klubs “Māja” valdes sekretāre.

Projekta mērķis ir stiprināt Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai (tautas valodā – Hauss) nacionālo pārklājumu un starptautiskos sadarbības tīklus, lai organizācija varētu kvalitatīvāk nodrošināt jauniešu izglītošanu par Eiropas Savienību un jauniešu interešu aizstāvību.

Projektā paredzēti dažādi pasākumi Hausa biedriem, tostarp līdz gada noslēgumam īstenosim vēl vienas biedru apmācības, Zelta Rudens pārgājienu, apmācības/semināru Eiropas Klubu jauniešiem un dažādu citus pārsteigumus.

Jau 2019. gadā mēs dibinājām ANO jauniešu delegātu programmu, kuras ietvaros notikuši jau vairāk kā 6 starptautiski delegāciju pasākumi, 10 sanāksmes ar Ārlietu ministriju, vairāki klātienes semināri un nacionālā konference. Šī gada 9. oktobrī mēs plānojam īstenot gada noslēdzošo nacionālo konferenci.

Svarīgākais projekta ieguldījums ir jauniešu un jaunatnes darbinieku apmācībā, lai nākotnē Rīgas centrālās organizācijas un reģionālo pārstāvniecību biedri spētu piesaistīt finansējumu no dažādiem avotiem un realizēt kvalitatīvu jaunatnes darbu un interešu aizstāvību.

Līdz šim mēs jau esam sasnieguši vairākus projekta rezultātus, taču vēlamies nodrošināt arī TEV iespēju iesaistīties, tādēļ droši piedalies mūsu superīgajā izaugsmes piedzīvojumā – aizpildi biedra anketu un nāc mūsu plašajā pulkā!

Viennozīmīgi skaidrs, ka šis projekts sniedz organizācijai lielu potenciālu augt, svarīgākais ir to produktīvi izmantot!

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2019. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.