Atskats uz ”CAP 6”

        14. un 15. novembrī Hausa biedri, jaunie interesenti un arī valdes vairākums tikās ikgadējās (un šogad virtuālās) apmācībās organizācijas kapacitātes celšanai ‘’CAP 6’’. Tās notiek jau sesto gadu, ļaujot dalībniekiem ciešāk iepazīties, radīt un attīstīt jaunas idejas, kā arī labāk saprast, ko Hauss kopā spēj paveikt.

            Divu dienu programma sākās ar interaktīvu saliedēšanos, plaši izmantojot tiešsaistes platformu piedāvātos rīkus, kas ļāva izmērīt dalībnieku vidējo prieka līmeni, automātiski izveidotu grupu biedriem atklāt kādu noslēpumu vai beidzot ieraudzīt rakstītas liecības no leģendārā Hausa gariņa. Šajā jautrībā tika apskatītas arī nopietnākas lietas – dalībnieki apguva pasākumu veidošanas, pienākumu deleģēšanas un citas prasmes, plašāk iepazinās ar motivācijas jēdzienu un to, kā to saglabāt,  piedalījās nodarbībā par veiksmīgu komunikāciju sociālajos tīklos un paplašināja savas prasmes arī foto vai videomontāžas jomā. Saprotams, ka tiešsaistes formāts rada izaicinājumus arī jauniešu organizāciju darbībai, taču daļa dalībnieku atklāja prieku, ka var sēdēt apmācībās, esot gultā vai ar izslēgtu kameru pabeigt brokastot, kad dienas pirmais seminārs jau sācies.

            Vislielāko gandarījumu rada dalībnieku interese un uzņēmība runāt par dažādiem sabiedrībā aktuāliem tematiem kā jauniešu mentālā veselība vai pasaules piesārņojums. Dalībnieki guvuši svarīgu informāciju, ar uzdevumiem nostiprinot arī prasmes, taču apmācību mantojums organizācijai būs šo ideju attīstīšana dažādu projektu formātos, lai sabiedrība tiktu izglītota par ne tikai kādam personīgi vai Latvijai lokāli, bet arī globāli aktuālām lietām.

        Foto galeriju, kas šoreiz sastāv no atraktīviem ekrānšāviņiem var apskatīt šeit.

            Paldies visiem aktivitāšu vadītājiem un palīgiem, kā arī Eiropas Savienības mājai un Baibai Dziedātājai personīgi!

          Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.