Biedru apmācības “< INSERT HERE >“

2021. gada 6. martā Klubs “Māja” biedri tikās virtuālās apmācībās par CV un personīgā zīmola viedošanas pamatprincipiem. 

Pasākumu atklāja komunikācijas aģentūras “FOX CONSULTING” pārstāves un savas jomas profesionāles, Daniela un Lauma, kuras jauniešiem pastāstīja par to, kā izveidot sociālo tīklu brendu un, kāpēc to ir svarīgi veidot un uzturēt labā formā.

Otrās runātāja bija Vineta Bērziņa – karjeras koučs un talantu piesaistes speciāliste. Vineta Hausistiem deva piemērus veiksmīgai CV un motivācijas izveidei, kā arī sniedza padomus, kas palīdz sagatavoties veiksmīgai darba intervijai. 

Apmācību otrajā daļā dalībnieki tika dalīti breakout rooms (virtuālajās istabās), kurās notika darba grupas saistībā ar kādu no lekcijām. Pirmajā telpā jauniešiem bija iespēja likt lietā savas zināšanas par personisko zīmolu, taču otrā – atsvaidzināt zināšanas par nevainojama CV veidošanu un LinkedIn profila atjaunošanu.

“Man patika klausīties par CV veidošanu, es uzzināju vairāk par to, ka nav jābūt tikai uz 1 lapas vai kur meklēt atalgojumus. Kaut kādas detaļas, ko pielabot savam CV. Par soc. tīkliem aptuveni viss bija zināms, bet tāpat noderīgi atkārtot un pārliecināties par to svarīgumu mūsdienās. Man patika piemēri tur, kur bija 3 konkrēti influenceri, jo tos es nezināju. :)” 

-Klinta, Klubs “Māja” biedrs

“Vakardienas pasākums man deva foršu ieskatu, kā uzlabot savu profilu sociālo mediju platformās, kā arī sapratu galvenos pieturpunktus CV un motivācijas vēstules rakstīšanā! Pasākums bija ļoti stilīgs un izglītojošs, runātāji bija labi izvēlēti, kā arī lieliska atmosfēra!”

– Niklāvs, Klubs “Māja” biedrs

Pasākums tapis pateicoties Rīgas Domes Izglītības, Kultūras un Sporta departamenta atbalstam.