Atpakaļ uz Skolu/Atpakaļ uz Universitāti 2021 ekspertu pieteikšanās

Atpakaļ uz Skolu/Atpakaļ uz Universitāti 2021

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā aicina Eiropas lietu ekspertus piedalīties akcijā „Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2021”!

 

 

2021. gadā akcija noritēs no 12. aprīļa līdz 14. maijam, un eksperti un skolas ir īpaši aicināti vizītes rīkot Demokrātijas nedēļas laikā no 4. līdz 8. maijam. Akcijas mērķis ir sniegt jauniešiem iespēju pārrunāt aktuālus, ar Eiropas Savienību saistītus jautājumus ar Eiropas lietu ekspertiem, kuru darba pienākumi ir saistīti ar dažādām Eiropas Savienības darbības jomām un aktuālajiem notikumiem.

 

Kā Eiropas lietu eksperts akcijā var iesaistīties ikviens, kurš savā ikdienā saskaras ar Eiropas Savienības tematiku, strādājot Eiropas Savienības institūcijās, valsts vai pašvaldības iestādēs, nevalstiskajā sektorā vai privātajā sektorā, piemēram, pārstāvot Latvijas intereses Eiropas Savienībā, sadarbojoties ar citu Eiropas Savienības valstu partneriem un īstenojot Eiropas Savienības finansētus projektus.

 

 

Eksperti akcijai „Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2021” aicināti pieteikties no 12. aprīļa līdz

30. aprīlim, aizpildot tiešsaistes anketu https://ej.uz/AUS21-E

 

Lai uzzinātu vairāk par aktuāliem jautājumiem un sagatavotos vizītei, aicinām 14. aprīlī ES mājas Facebook un Klubs “Māja” Youtube kontā skatīties ekspertu semināru.

 

Pēc aizpildītas anketas saņemšanas akcijas koordinatori sazināsies ar ekspertu un palīdzēs vienoties ar izvēlēto izglītības iestādi par abpusēji ērtāko tikšanās norises laiku. Eksperti no akcijas organizatoriem var saņemt ieteikumus vizītes norises plānošanai un vairākas jau sagatavotas prezentācijas, kuras pēc izvēles var tikt izmantotas tikšanās laikā vai piemērotas runātāja vajadzībām. Ņemot vērā ar Covid-19 saistītos riskus, visas vizītes izglītības iestādēs notiks attālināti. Akcijas koordinatori katras vizītes gadījumā precizēs jautājumu par izmantojamo programmatūru tiešsaistes pasākuma organizēšanai.Informatīvais materiāls ekspertiem un 14. aprīļa informatīvā semināra ieraksts pieejams akcijas mājaslapas www.esmaja.lv/atpakal_uz_skolu sadaļā Ekspertiem

 

 

Akciju „Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2020” rīko Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar  jaunatnes organizāciju „Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai”