Intervija ar Rihardu Irbi

Vai kopsapulce varētu būt izdevusies tikai ar vienu pasākuma vadītāju? Nē! Tāpēc, noslēdzot šo kopsapulces interviju ciklu, piedāvājam iepazīties ar šī gada kopsapulces vadītāju RIHARDU IRBI un viņa pārdomām par biedrības kopsapulci, kā arī darbību Klubs “Māja”.

– Lūdzu iepazīstini lasītājus ar sevi.
Čau, esmu Rihards, aktīvi darbojos dažādos jauniešu projektos un organizācijas, popularizēju jauniešiem aktuālas idejas. Klubs “Māja’’ es esmu iesaistījies salīdzinoši nesen, bet esmu jau pārliecinājies par to, ka tā ir lieliska vieta kur būt – mācīties, darboties un iegūt jaunus draugus. Esmu liels Klubs “Māja’’ nometņu fans.

– Kāpēc kopsapulce ir tik svarīga biedrībai un tās biedriem?
Kopsapulce ir vieta, kur mēs visi varam sanākt kopā, iepazīties, apmainīties ar domām un atcerēties, ka esam viena liela kopa. Tā ir arī vieta, kur tiek pieņemti organizācijas svarīgākie lēmumi kā – valdes un padomes ievēlēšana, kā arī statūtu apstiprināšana.
– Ko tu visvairāk sagaidi no kopsapulces?
Es gaidu iespēju satikt pārējos biedrus un kopīgi pavadīt dienu atskatoties uz padarīto un ar skatu uz nākotni!
– Kāds bija iemesls kļūt par kopsapulces vadītāju?
Kādā vēlā vakarā, kopistiski ar komandas biedriem domājot par kopsapulci, sapratām, ka ir nepieciešams vadītājs un tad, protams, saskatīšanās ar otru kopsapulces vadītāju Sintiju, tālāk viss pats notika! Kopsapulces vadītājam ir liela loma programmas un scenārija izveidē, kas ir radošs un interesants process. Sajūtas ir lieliskas!
Pastāstīt, kāpēc lasītājiem, kas varbūt nav biedri, būtu jāiesaistās kā jaunajam biedram šajā organizācijā?
Klubs Māja tiek gaidīti visi! Sākumā var likties bailīgi, iespējams, bet ar laiku Tu sapratīsi, ka te visi apkārtējie cilvēki ir līdzīgi domājoši un ar lielu vēlmi darboties!
Iespējas ir ļoti daudz, viss kas ir nepieciešams ir ticība sev un vēlme iesaistīties un līdzdarboties.
– Novēlējums vai ieteikums biedriem, jaunajai valdei.
Novēlu visiem iesaistīties, uzrunāt Klubs “Māja’’ valdi un izrādīt savu interesi un vēlmi darboties.

Interviju veica
Kārlis Gailums