Intervija ar Sintiju Beitāni

Lai kopsapulce noritētu pēc iespējas veiksmīgāk un pilnvērtīgāk ir nepieciešami aktīvi un superīgi pasākuma vadītāji, kas visa pasākuma gaitā organizēs dažādas aktivitātes, kā arī izaicinās jaunos kandidātus dažādos interesantos uzdevumos. Piedāvājam iepazīties ar vienu no kopsapulces vadītājiem un vienlaicīgi padomes kandidāti – SINTIJU BEITĀNI, kura pastāsīs par savu pieredzi Klubs “Māja” un iepazīstinās ar kopsapulces nozīmi.

– Lūdzu iepazīstini lasītājus ar sevi.
Esmu aktīvs Klubs “Māja” biedrs kopš 2020.gada novembra, kad mani uzaicināja palīdzēt organizēt konferenci “Taskforce”. Līdz šim Hausā esmu vadījusi, kā arī organizējusi dažāda veida pasākumus un komandas darbus. Daudz iesaistos Eiropas Klubu darbībā, un martā arī savā skolā dibināju tādu.

– Pastāsti, vai esi apmeklējusi kādu no iepriekšējām kopsapulcēm.
Diemžēl neesmu bijusi nevienā kopsapulcē. Pagājušajā gadā, kad iepazinos ar Jēkabu un Rūdolfu, laika posmā tieši pirms kopsapulces, redzēju tikai bildes un instagram storijus no kopsapulces. Atceros vēl kā nodomāju: ”Šis izskatās ļoti stilīgi!” un te nu es esmu. 🙂
– Kāpēc kopsapulce ir tik svarīga biedrībai un tās biedriem?
Kopsapulce ir tāds kā sākums jaunajai sezonai un noslēgums vecajai. Tā ir diena, kad visas vienības un biedri satiekas vienkopus, lai nosvinētu biedrību un jauno lietu sākumu, pieņemot statūtus un jaunos priekšniekus. Kopsapulcē biedri balsojot izvēlās jauno ceļu, kādu nākamās 365 dienas ies.
– Ko tu ar nepacietību sagaidi no šī gada kopsapulces?
Cik dzirdēju, sen nav bijusi tāda spriedze starp kandidātiem. Būs jautri kopā ar Rihardu izaicināt kandidātus ar dažādām aktivitātēm un jautājumiem.
– Ko biedri var sagaidīt šogad no kopsapulces?
Noteikti superīgos un šarmantos kopsapulces vadītājus – Rihardu Irbi un mani, Sintiju.
– Kāds bija iemesls kļūt par kopsapulces vadītāju?
Sākumā iesaistījos tikai kā viens no kopsapulces organizatoriem, bet, kad komanda sāka domāt par vadītājiem, es ar Rihardu saskatījos un viss jau bija skaidrs. Viens liels pienākums noteikti ir scenārijs un tā apvienošana ar programmu. Sajūtas ir vārdos neizsakāmas, jo sen neesmu vadījusi kādu pasākumu klātienē.
Pastāstīt, kāpēc lasītājiem, kas varbūt nav biedri, būtu jāiesaistās kā jaunajam biedram šajā organizācijā?
Formāli neformāli – vārdu salikums, kas lieliski īsumā paskaidro biedrību. Zināšanas, pieredze, kontakti, iespējas izpausties, jaunas tuvas draudzības. Es domāju, ka sīkāk man vairs nav nepieciešams paskaidrot. 🙂
– Kādi ir tavi turpmākie plāni pēc kopsapulces?
Pēc kopsapulces noteikti turpināšu aktīvi darboties Hausā. Tad jau redzēs, varbūt pat kādā amatā. Vēlos Hausu padarīt par vēl mājīgāku vietu un kopienu biedriem, kā arī uzorganizēt superīgus pasākumus.

Interviju veica
Kārlis Gailums