Time to move kampaņa ir atklāta!

KAS IR EURODESK?

Eurodesk ir Eiropas Jaunatnes informācijas tīkls, kas darbojas kopš 1990. gada un ir Eiropas Savienības programmas Erasmus+ atbalsta organizācija. Eurodesk darbojas 36 Eiropas valstīs un tā tīklā darbojas vairāk nekā 1600 informācijas punkti un vēstnieki, kas informē jauniešus par mobilitātes iespējām ārzemēs un iedrošina viņus kļūt par demokrātiski aktīviem iedzīvotājiem. Eurodesk Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA). Plašāk par Eurodesk www.eurodesk.lv

KAS IR TIME TO MOVE?

Eurodesk kampaņa “Time to Move” ir informācijas ekspertu organizēta kampaņa, kuras mērķis ir informēt jauniešus par mācībām, brīvprātīgo darbu, prakses iespējām ārzemēs un palīdzēt viņiem atrast sev vispiemērotāko programmu. Ik gadu oktobrī kampaņa apvieno vairākus simtus organizāciju vairāk nekā 30 valstīs un piedāvā jauniešiem vairāk nekā 1000 pasākumus par mobilitātes iespējām un Eiropas vērtībām. Vairāk par kampaņu tās mājaslapā: https://timetomove.eurodesk.eu/lv/

KAS IR TIEŠSAISTES IZLAUŠANĀS SPĒLE TIME TO MOVE: ADVENTURES IN BERLIN?

      Eiropas Jaunatnes tīkla Eurodesk mobilitātes kampaņas “Time to Move” laikā nāk klajā ar jaunu izklaidējoši izglītojošu tiešsaistes spēli jauniešiem “Adventures in Berlin”.
      “Time to Move: Adventures in Berlin” ir divu spēlētāju spēle, kas radīta iedvesmojoties no reālās telpas izlaušanās spēlēm, kurās dalībnieki sadarbojas, lai atrisinātu āķīgas mīklas un uzdevumus. Spēles mērķis ir uzskatāmi parādīt jauniešiem tādus jēdzienus kā multikulturālisms, ilgtspējīga attīstība un brīvprātīgais darbs. Ar mīklu un noslēpumu palīdzību, jaunieši tiek ieinteresēti vairāk uzzināt par ES Jaunatnes programmām un Eurodesk piedāvātajām iespējām.
      Katrs spēlētājs spēlē brāli vai māsu, kuri, apciemojot vecmāmiņu Emmu, uzzina, ka viņa ir noslēpumaini pazudusi. Sekojot viņas atstātajām pēdām un uzdevumiem, spēlētāji dodas uz Berlīni.
      Savā ceļojumā spēlētāji iesaistīsies brīvprātīgajā darbā un zaļajos projektos, minot dažādas mīklas un atbildot uz jautājumu: “Uz kurieni ir devusies vecmāmiņa Emma?”
      Lai spēlētu spēli, vienmēr nepieciešami divi spēlētāji: vai nu divi jaunieši, vai arī divas mazas komandas. Katram spēlētājam spēle ir jāspēlē savā ierīcē – datorā vai viedierīcē. Lai atrisinātu uzdevumus, jauniešiem vajadzēs sadarboties, komunicējot savā starpā tajā pašā telpā vai ar zvana palīdzību.
      Spēle pieejama tiešsaistē un arī latviešu valodā: https://eurodesk.eu/game/