Iepazīsti diskusijas runātājus!

Laiks iepazīties sarunu festivāla LAMPA diskusijas “Cik populārs ir populisms” runātājiem!

Ivars Ijabs ir Eiropas Parlamenta deputāts. ?? Joprojām ir arī latviešu sabiedrībā plaši pazīstams politologs, publicists, asociētais profesors Latvijas Universitātē un pētnieks LU Sociālo un politisko pētījumu institūtā. ?

Anda ir Rīgas Stradiņa universitātes Komunikācijas fakultātes profesore un Latvijas sabiedrisko mediju tiesībsardze. ?Rakstu un grāmatu autore par žurnālistiku un mediju studijām. ?? Piedalās Latvijas mediju politikas un mediju regulējuma veidošanā. ?️ Galvenās pētnieciskās intereses: žurnālistikas kvalitāte, mediju sistēma un medijpratība.

Reinis ir sociālais un organizāciju psihologs ar interesi par dažādiem sabiedrībā aktuāliem jautājumiem, tostarp motivāciju un dialoga veicināšanu starp dažādām sabiedrības grupām. ??️

Bet visu diskusiju vadīs moderators Dāniels Liecis, kas ir Latvijas Jaunatnes padomes valdes loceklis, vairāku nevalstisko organizāciju aktivitāšu koordinators un brīvprātīgais dažādos jaunatnes pasākumos. Ikdienā iesaistās jaunatnes politiskajos procesos, veicina pilsonisko līdzdalību un domā par sistemātiskiem veidiem kā uzlabot jaunatnes ikdienu ilgtermiņā. ?

Tiekamies 1. jūlijā plkst. 23:00 sarunu festivālā LAMPA Cēsu pils parkā pie skatuves “Spuldze”! ?

Vairāk informāciju vari atrast ➡️ https://festivalslampa.lv/lv/programma/pasakumi/1975