MATERIĀLS | Politiskās sistēmas ceļvedis

Sveiks, lasītāj!

Lai arī kur mēs skatītos, mēs sastopsimies ar politiku. Lai vai kā mums gribētos no tās izvairīties – politika ir mums apkārt un ietekmē mūsu visu ikdienu – to pa kādiem ceļiem mēs braucam, kādu ēdienu ēdam vai kādā valodā mācāmies skolā.

Neskatoties uz to, ka politika mums ir visapkārt, nereti cenšamies apzināti vai neapzināti no tās izvairīties, aizbildinoties, ka to nesaprotam vai tā ir pārāk sarežģīta. Šī iemesla dēļ tapa arī šie materiāli, lai palīdzētu ikvienam to lasītājam vienkāršā un izprotamā veidā izzināt kā tiek veidota Latvijas politika. Atbildēsim uz jautājumiem, kādēļ vajadzīgas pašvaldību Domes, cik liela vara ir Valsts prezidentam, kas pieņem likumu un uz vēl daudz ko citu.

Ir būtiski izprast politiskos procesus valstī, lai spētu tos ietekmēt, tādēļ ceram, ka šis politiskās sistēmas ceļvedis atbildēs uz visiem neskaidrajiem jautājumiem un Tu kļūsi par jauno Latvijas politiskās sistēmas ekspertu!

Meklē: ej.uz/aifmetodiskie

Tavs – “Klubs “Māja””

Projektu “Izproti, iesaisties, lem!” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EZZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.  #AktivoledzivotajuFonds#ActiveCitizensFund#EEAgrants#EEAgrantsLatvia