Kas tas ir?

Eurodesk ir Eiropas līmeņa informācijas tīkls jauniešiem. Eurodesk aptver 28 ES dalībvalstis, ka arī EBTA valstis (Islandi, Norvēģiju, Lihtenšteinu), kā arī Turciju. Eurodesk tīklu koordinē katras valsts nacionālā aģentūra. Latvijā šo tīklu koordinē “Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra”. Daudzās valstīs nacionālajām aģentūrām ir palīgi – reģionālie Eurodesk koordinatori. Arī Klubs “Māja” jau vairākus gadus veic Eurodesk reģionālā koordinatora pienākumus Rīgas reģionā.

Kā tas strādā?

Eurodesk tīklu veido 33 nacionālās aģentūras, ka arī vairāk nekā 900 reģionālie koordinatori visā plašajā Eiropā. Eurodesk pārstāvjiem ir izveidots iekšejais tīkls, kur palīdz dažādu valstu reģionaklajiem koordinatoriem sazināties savā starpā, atbildēt uz jautājumiem, sniegt padomus un ieteikumus, meklēt domu biedrus un partnerus projektiem, ka arī izplatīt informāciju par aktuāliem projektiem, semināriem, kursiem, prakses un studiju iespējām, stipendijām, konkursiem un citiem pasākumiem. Tas nozīmē, ka Tu vari saņemt atbildi uz Tevi interesējušajiem jautājumiem no jebkuras Eurodesk tīkla valsts.

Kā uzdot jautājumu? Lai uzdotu jautājumu, Tu vari apmeklēt Latvijas nacionālās aģentūras mājaslapas www.jaunatne.gov.lv Eurodesk sadaļu vai arī sūtīt savu jautājumu mums uz epastu birojs@klubsmaja.lv

Visi Eurodesk pakalpojumi ir bezmaksas!