Untitled

Loading Notikumi

« All Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

DE.ĢENERĀCIJA

3 novembris - 23 novembris

Par brīvu

De.ģenerācija ir izstāde visa veida māksliniekiem, Izstādes galvenais mērķis ir palīdzēt jauniešiem spert pirmo soli, uzdrošināties parādīt savus darbus citiem, jo bieži vien ļoti daudz jaunu talantu tiek izniekoti.
Izstādes darbiem ir trīs tēmas – brīvība, vienlīdzība un cilvēktiesības, no kurām mākslinieki var izvēlēties to, kura viņus visvairāk saista, kā konkursanti interpretē šīs tēmas ir atkarīgs no pašiem. Darbi var tikt iesniegti dažādos formātos un stilos (gleznas, fotogrāfijas, rokdarbi, mūzika u.c.), bet ja jūs vēlaties iesniegt darbu fotogrāfijas vai kolāžas formā, lūdzu, padomājiet par darbu noformējumu.
Pieteikšanās izstādei ir līdz. oktobrim un laikā no 14. līdz 28. oktobrim jums darbi jānogādā pie mums (par vietu un laiku ar jums sazināsies kāds no mums un kopīgi vienosimies ar tikšanos).
Plānots arī noslēguma pasākums 23. novembrī uz kuru ir aicināti visi mākslinieki kā arī citi interesenti. Tā būs iespēja visiem iepazīties tuvāk, parunāt par mākslu un  labi pavadīt laiku.

PIESAKIES ŠEIT

 

 

SKATI De.ģenerācijas vadlīnijas ŠEIT.

Detaļas

Sākums:
3 novembris
Beigas:
23 novembris
Izmaksas:
Par brīvu
Mājaslapa:
https://www.facebook.com/events/2722719161079935/?event_time_id=2722719167746601

Organizators

JMA “Haoss”
Epasts:
jma.haoss@gmail.com

Vieta

Autentika
Bruņinieku iela 2
Rīga, LV-1010 Latvija
+ Google Karte
Telefona Nr:
22 124 884