Untitled

Loading Notikumi

« Visi Notikumi

HEALTH IS THE NEW WEALTH

4 augusts plkst.10:00 - 11 augusts plkst.19:00

Jauniešu apmaiņa “Health is the New Wealth” ir iespēja gan sporta entuziastiem, gan īsteniem iesācējiem pavadīt nedēļu kopīgi pētot biežāk pieļautās problēmas, tiecoties uz veselīgu dzīves veidu. Šis projekts vienos jauniešus no Itālijas, Latvijas, Polijas, Rumānijas un Ungārijas, kopumā ar 40 dalībniekiem tas būs īsts PIEDZĪVOJUMS! 

Projekts notiks skaistā vietā pie Gaujas, tā laikā paredzēti dažādi semināri, darbs grupās, vizītes pie specializētām organizācijām un, protams, dažādas izklaides – kinbols, peldēšana, pilsētas tūrisma spēle, nakts trasīte, u.c..

Nenokavē, vēl ir iespēja piedalīties un būt daļai no projekta komandas Latvijā.

VAIRĀK INFORMĀCIJA PAR APMAIŅU ŠEIT

 

Jauniešu apmaiņas "Health is the New Wealth" Latvijas komanda
Piedalīties šajā projektā var vecumā no 16 līdz 25!
Šī informācija mums nepieciešama, lai plānotu ceļa izmaksas, jo visi ceļa izdevumi, kas Tev radīsies saistībā ar apmaiņas organizēšanu, tiks atlīdzināti.
Ņem vērā, ka, piesakoties jauniešu apmaiņai, līdzdarbošanās un palīdzība tapt projektam ir obligāts noteikums. Šī apmaiņa ir jauniešu kopdarbs,
Apmaiņas dalībnieka kandidāta dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu pieteikumu tikai šim specifiskajam projektam. Dati tiks saglabāti Klubs "Māja" datubāzēs 6 mēnešus pēc pieteikumu noslēgšanas. Dati netiks nodoti 3. personām, tiem tiešā veidā piekļūt iespējams tikai organizācijas valdei.

Detaļas

Sākums:
4 augusts plkst.10:00
Beigas:
11 augusts plkst.19:00
Notikums kategorijā:
Notikums Tags:
, , , , ,

Organizators

Klubs “Māja”
Epasts:
samanta.martuzenoka@klubsmaja.lv
Mājaslapa:
www.klubsmaja.lv

Vieta

Latvija