Untitled

Loading Notikumi

« Visi Notikumi

Jauniešu apmaiņa “REMOTE”

28 jūnijs - 5 jūlijs

Vācijas Ziemeļaustrumos mazā pilsētā Brollin ikgadu notiek jauniešu apmaiņa jaunajiem māksliniekiem, dejotājiem, aktieriem un mūziķiem.

Apmaiņa var lepoties ar vairāk kā 40 radošiem, draudzīgiem dalībniekiem katru gadu un arī šogad tajā piedalīsies jaunieši no Igaunijas, Polijas, Latvijas, Ungārijas, Vācijas un Sīrijas.

Jaunieši nedēļu strādā darbnīcās – Hip Hop, mākslas/skatuves dizaina, mūzikas/kompozīcijas, teātra/improvizācijas un video. Šajās darbnīcās jaunieši izveido savu darbu, kurš, saskaņoti ar pārējo grupu darbu, tiek integrēts gala  priekšnesumā, uz kuru ikgadu ierodas vairāk kā 100 skatītāju no tuvējiem reģioniem. 

Šogad jaunieši kopīgiem spēkiem caur mākslu izpaudīs demokrātiskās pamatvērtības. Vai Tev šķiet, ka esi gatavs radošajam izaicinājumam? Tavs pieteikums jau tiek gaidīts!

Pieteikšanās projektam jauniešiem vecumā no 16 līdz 29 notiek līdz 15. aprīlim.  Atbilde par dalību projektā tiks sniegta līdz 22. aprīlim. 

Piesakoties ņem vērā – Tev mūs nav jāpārsteidz ar garu motivāciju, milzīgu pieredzi, bet ar unikālu, interesantu un saturīgu pieteikumu! Motivācijas apraksts sastāda 10 no 15 punktiem par pieteikumu.

Pieteikumā nepieciešams ielikt saiti uz reprezentatīvo video, kurā Tu angļu valodā īsi pastāsti par sevi un vai nu parādi savu unikālu dotību, talantu, vai vienkārši izdari ko pārsteidzošu un interesantu. Par video piešķirami 5 punkti no 15 kopumā.

Pieteikums jauniešu apmaiņai "REMOTE"
Pieteikties apmaiņai var no 16 līz 29 gadu vecumam.
Motivācija būs galvenais kritērijs pieteikuma izvērtēšanai. No 15 punktiem, kurus var saņemt par pieteikumu, 10 punkti ir par motivāciju piedalīties projektā. Motivācijai jābūt skaidrai, saistītai ar personīgo pieredzi, kodolīgai. Vērtētājiem jāsaprot - kādēļ tu vēlies doties tieši šajā projektā. (1 punkts - vāja, neskaidra motivācija, īsa un nav loģiskas sasaistes ar projekta aprakstu; 5 punkti - motivācija loģiska, liek noprast, ka dalībniekam ir svarīgi doties apmaiņā; 10 punkti - motivācija paskaidro dalībnieka sasaisti ar tematu, tā ir loģiska un izsmeļoša, pielietota radoša pieeja motivacijai.
Projekta pieteikumam nepieciešams pievienot video, kurā Tu radoši pastāsti par sevi. Video kopvērtējumā dos 5 no 15 punktiem. (1 punkts - video ir garš, nepasaka neko par veidotāju, zema kvalitāte/nesaprotams saturs; 3 punkti - video ir dalībnieka ieraksts par sevi, nav radoša pieeja uzdevumam; 5 punkti - video ir radošs saturs, tas saistošā veidā pastāsta par potenciālo dalībnieku, tā garums nepārsniedz 1,5 minūtes).
Nekādā veidā neietekmē vērtējumu. Šeit vari arī piebilst, ja esi veģetārietis/vegāns vai ir kādas citas veselības specifikas, kas projekta organizatoriem noderēs.
Apmaiņas dalībnieka kandidāta dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu pieteikumu tikai šim specifiskajam projektam. Dati tiks saglabāti Klubs "Māja" datubāzēs 6 mēnešus pēc pieteikumu noslēgšanas. Dati netiks nodoti 3. personām, tiem tiešā veidā piekļūt iespējams tikai organizācijas valdei.

 

*Projektu līdzfinansē Eiropas Komisijas programma “Erasmus+: jaunatne darbībā”, projekta publicitāti finansē Rīgas domes izglītības un kultūras departaments projekta “CAPs Lock – update required” ietvaros.

Detaļas

Sākums:
28 jūnijs
Beigas:
5 jūlijs
Notikums kategorijā:
Notikums Tags:
, , , , , , , , , ,

Organizatori

Klubs “Māja”
Brollin komanda

Vieta

Schloss Brollin radošais centrs
Bröllin 3
Fahrenwalde, D-17309 Germany
+ Google Karte
Telefona Nr:
+49 (0) 39747-565025
Mājaslapa:
www.broellin.de