Untitled

Loading Notikumi

« All Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Jauniešu apmaiņa “REMOTE”

28 jūnijs - 7 jūlijs

Vācijas Ziemeļaustrumos mazā pilsētā Brollin ikgadu notiek jauniešu apmaiņa jaunajiem māksliniekiem, dejotājiem, aktieriem un mūziķiem.

Apmaiņa var lepoties ar vairāk kā 40 radošiem, draudzīgiem dalībniekiem katru gadu un arī šogad tajā piedalīsies jaunieši no Igaunijas, Polijas, Latvijas, Ungārijas, Vācijas un Sīrijas.

Jaunieši nedēļu strādā darbnīcās – Hip Hop, mākslas/skatuves dizaina, mūzikas/kompozīcijas, teātra/improvizācijas un video. Šajās darbnīcās jaunieši izveido savu darbu, kurš, saskaņoti ar pārējo grupu darbu, tiek integrēts gala  priekšnesumā, uz kuru ikgadu ierodas vairāk kā 100 skatītāju no tuvējiem reģioniem. 

Šogad jaunieši kopīgiem spēkiem caur mākslu izpaudīs demokrātiskās pamatvērtības. Ja nepaspēji pieteikties jauniešu apmaiņai vai netiki apstiprināts neskumsti, šī iespēja būs arī nākamgad!

Ieskaties arī informācijā par mūsu apmaiņu “Health is The New Wealth”.

 

 

 

*Projektu līdzfinansē Eiropas Komisijas programma “Erasmus+: jaunatne darbībā”, projekta publicitāti finansē Rīgas domes izglītības un kultūras departaments projekta “CAPs Lock – update required” ietvaros.

Detaļas

Sākums:
28 jūnijs
Beigas:
7 jūlijs
Notikums Category:
Notikums Tags:
, , , , , , , , , ,

Organizatori

Klubs “Māja”
Brollin komanda

Vieta

Schloss Brollin radošais centrs
Bröllin 3
Fahrenwalde, D-17309 Germany
+ Google Karte
Telefona Nr:
+49 (0) 39747-565025
Mājaslapa:
www.broellin.de