fbpx

Jauniešu apmaiņa “REMOTE”

Jauniešu apmaiņa - iespēja ikvienam!
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Jauniešu apmaiņa “REMOTE”

28/06/2019 - 07/07/2019

Vācijas Ziemeļaustrumos mazā pilsētā Brollin ikgadu notiek jauniešu apmaiņa jaunajiem māksliniekiem, dejotājiem, aktieriem un mūziķiem.

Apmaiņa var lepoties ar vairāk kā 40 radošiem, draudzīgiem dalībniekiem katru gadu un arī šogad tajā piedalīsies jaunieši no Igaunijas, Polijas, Latvijas, Ungārijas, Vācijas un Sīrijas.

Jaunieši nedēļu strādā darbnīcās – Hip Hop, mākslas/skatuves dizaina, mūzikas/kompozīcijas, teātra/improvizācijas un video. Šajās darbnīcās jaunieši izveido savu darbu, kurš, saskaņoti ar pārējo grupu darbu, tiek integrēts gala  priekšnesumā, uz kuru ikgadu ierodas vairāk kā 100 skatītāju no tuvējiem reģioniem. 

Šogad jaunieši kopīgiem spēkiem caur mākslu izpaudīs demokrātiskās pamatvērtības. Ja nepaspēji pieteikties jauniešu apmaiņai vai netiki apstiprināts neskumsti, šī iespēja būs arī nākamgad!

Ieskaties arī informācijā par mūsu apmaiņu “Health is The New Wealth”.

 

 

 

*Projektu līdzfinansē Eiropas Komisijas programma “Erasmus+: jaunatne darbībā”, projekta publicitāti finansē Rīgas domes izglītības un kultūras departaments projekta “CAPs Lock – update required” ietvaros.

Details

Start:
28/06/2019
End:
07/07/2019
Event Category:
Event Tags:
, , , , , , , , , ,

Organizers

Klubs “Māja”
Brollin komanda

Venue

Schloss Brollin radošais centrs
Bröllin 3
Fahrenwalde, D-17309 Germany
+ Google Map
Phone:
+49 (0) 39747-565025
Website:
www.broellin.de

Leave a Reply