fbpx

[SA]DARBOJAMIES! tīklošanās konference

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

[SA]DARBOJAMIES! tīklošanās konference

09/11/2019 plkst.12:00 - 18:00

Free

Konferences vadmotīvs ir tīklošanās un jaunu iespēju apzināšana. Pasākumu vadīs Kristīne Beitika, blogere, veselīga un laimīga dzīvesveida entuziaste, kura pulcē vairāk kā 8000 sekotāju Instagram un ikdienā darbojas mārketingā. Jaunieši pasākuma laikā iepazīsies, sadarbosies un kopā radīs vīziju par Latvijā veicamajiem uzlabojumiem tādās jauniešiem aktuālās tēmās kā  ilgtspēja, mobilitāte, digitālās iespējas un uzņēmējdarbība. Šīs tēmas aktualizē arī Eiropas Komisijas iniciatīva #EUandME, kas rosina jauniešus izmantot ES sniegtās iespējas savā ikdienā un personības pilnveidē.   

Pasākuma laikā notiks arī radošs komandu darbs kopā ar īpaši izvēlētiem mentoriem –  Brigitu Medni, kura sadarbojas ar Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūru jaunatnes projektu izvērtēšanā un ir darbojusies Baltijas jūras padomē; Gustavu Mārtiņu Upmani, kurš dibinājis iespēju portālus kultūras jomā “Kurp.es” un jaunatnes jomā “VisasIespejas.lv”; Agnesi Rekšņu, kura vada jaunatnes organizāciju “Tellus” un koordinē Eiropas Jaunatnes Parlamenta darbību Latvijā, kā arī pati aktīvi veido starptautiskās sadarbības. Iedvesmojoties no mentoriem un #EUandME īsfilmām, jaunieši izpētīs aktuālās problēmas savā vidē un meklēs radošus veidus, kā tās risināt.

Pēc pasākuma  jaunieši aicināti turpināt darboties savas pilsētas jauniešu domē, jaunatnes organizācijā vai uzsākt darbu Klubs “Māja”, lai veicinātu Eiropas ideju popularizēšanu radošu un praktisku projektu veidā.

 

Praktiska informācija! 9.novembrī tiek organizēts transports maršrutā Rīga – Salaspils – Ogre – Ķegums – Lielvārde – Koknese – Pļaviņas – Jēkabpils  ar iespēju pievienoties minētajās pilsētās. Par iespēju pieteikt dalību un pievienoties maršrutā aicinām sazināties ar Raivi Gunāru Tauriņu pa tālruni 25451199.  

Par ES sniegtajām iespējām jauniešiem vairāk: www.europa.eu/euandme

 

[SA]DARBOJAMIES!
Lūgums norādīt, ja plānojat izmantot mūsu nodrošināto autobusu no Rīgas līdz Jēkabpilij? Ja jā, norādiet pilsētu, kurā iekāpsiet - Rīgā/Salaspilī/Ikšķilē/Ogrē/Ķegumā/Lielvārdē/Koknesē/Pļaviņās.

Details

Date:
09/11/2019
Time:
12:00 - 18:00
Cost:
Free

Organizer

Klubs “Māja”
Phone:
25451199
Email:
birojs@klubsmaja.lv
Website:
www.klubsmaja.lv

Venue

Jēkabpils Agrobiznesa koledža
Pasta iela 1
Jēkabpils, LV-5201 Latvija
+ Google Map
Phone:
65 231 726

Leave a Reply