Untitled

Loading Notikumi

Iepriekšējie Notikumi

Notikumi Search and Views Navigation

Notikums Views Navigation

marts 2019

Caps Lock- update required noslēgums

2 marts plkst.18:00 - 20:00
Hausa birojs, Lomonosova iela 1A, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1019
Rīga, LV-1019 Latvija
+ Google Karte
Bezmaksas

Klubs "Māja" projekta "Caps Lock- update required" noslēgums! Aicināti visi, kas vēlas kopā paskatīties uz kopā paveikto un izvērtēt projekta norisi.

Uzzini vairāk »

Let’s talk about Europe: What happens when we stop voting?

25 marts plkst.19:00 - 21:00
Kaņepes kultūras centrs, Skolas iela 15
Rīga, Rīga LV-1010 Latvia
+ Google Karte

Parunāsim par Eiropu: Kas notiek, kad pārstājam balsot?

Uzzini vairāk »

Eiropas Parlamenta simulācijas spēle Jelgavā

27 marts plkst.10:00 - 17:00
Jelgavas Valsts ģimnāzija, Lielā iela 2
Jelgava, LV-3001 Latvia
+ Google Karte
Par brīvu

Šis gads Eiropas Savienībai ir ļoti būtisks ar gaidāmajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām, kas notiks no 24. līdz 26.maijam un kuru rezultāti, iespējams, nesīs lielas pārmaiņas. Arī Latvijas jaunietim, pirms savas izvēles veikšanas, ir svarīgi iepazīties ar Eiropas Savienības nozīmi mūsu dzīvē, un vislabāk to darīt praktiski Eiropas Parlamenta simulācijas spēlē.

Uzzini vairāk »

aprīlis 2019

Valdes sēde

5 aprīlis plkst.17:00 - 19:00

Klubs  "Māja" valde reizi mēnesī tiekas, lai pārrunātu aktuālos biedrības projektus un norises. Šīs valdes sēdes ir iespēja  biedriem ierasties, lai izteiktu viedokli par biedrībā notiekošo, vecbiedriem ierasties un novērto organizācijas darbību.  Īpaši aicinām pievienoties jauniešus, kuri vismaz 2 dienas pirms valdes sēdes ir iesūtījuši savu biedra  pieteikumu mūsu biedrības mājaslapas sadaļā "KĻŪT PAR BIEDRU". Valdes sēde notiks piektdien (05.04) plkst. 17.00 Čili Picā (Raiņa bulvāris 15, Rīga, LV-1050). Ierodoties kafejnīcā vaicā pēc Klubs "Māja". Lai arī Tev būtu rezervēta vieta pie galda, piesakies! …

Uzzini vairāk »

JMA “HAOSS” jauno biedru INTRO

5 aprīlis plkst.19:00 - 22:00
Ikšķiles jauniešu telpa, Birzes iela 33
Ikšķile, LV-5052 Latvia
+ Google Karte

Jauno mākslinieku apvienība “Haoss” piedāvā iespēju iesaistīties jauniem interesentiem (13-25 g.v.) un kļūt par daļu no mūsu Ikšķiles vienības. Brīva gaisotne, lieliski cilvēki, garšīgs ēdiens un galda  spēles. Tiekamies 5. Aprīlī 19:00 jauniešu telpā, Birzes ielā 33, 2. stāvā (virs pasta), kur mums būs neliela iepazīšanās ar jau esošajiem biedriem un valdi. Pastāstīsim vairāk par sevi un ko mēs darām. Vēlāk būs spēļu vakars, kurā kopā labi pavadīsim laiku. Ņemiet līdzi uzlādētus telefonus, jo būs arī interaktīvā spēle “Jackbox”. Tiekamies!

Uzzini vairāk »

maijs 2019

BALSOT vai BASTOT?

20 maijs plkst.15:00 - 17:00
Kaņepes kultūras centrs, Skolas iela 15
Rīga, Rīga LV-1010 Latvia
+ Google Karte

Pēdējais brīdis jaunatnei sēsties pie viena galda ar politiķiem un runāt par Eiropas Savienību, tās nākotnes potenciālu un politisko kandidātu plāniem. Neformālā gaisotnē tiks prezentēta spēle "BALSOT vai BASTOT?", dalībniekiem un politiķiem būs iespēja izmēģināt šo galda spēli.   Drīzumā tiks publicēts deputātu saraksts, kuri piedalīsies diskusijā, vairāk aktualā informācija pieejama Facebook event, sadaļā "discussion" (meklē linku zemāk).   Spēles "BALSOT vai BASTOT?" mērķis ir raisīt sarunu starp tās spēlētājiem un informēt par Eiropas Savienības sniegtajām iespējām. Tā ir tikusi…

Uzzini vairāk »

The Last Fisherman

21 maijs plkst.11:30 - 13:00
Kuldīgas centra vidusskola, Mucenieku 6
Kuldīga, Kuldīga LV-3301 Latvia
+ Google Karte

1,5 h garajā pasākuma notiks stundu garš filmas seanss, kuram sekos diskusija par filmas saturu. Noteikti pievienojies, ja Tevi interesē jaunatnes darbs, politika vai vienkārši sabiedrība kopumā - filma ir noderīga personīgajai izaugsmei.

Uzzini vairāk »

jūnijs 2019

Eiropas Klubu seminārs

17 jūnijs plkst.11:00 - 17:30
Tiks precizēts

Eiropas Klubu konsultantiem katra mācību gada noslēgumā tiek organizēts seminārs, lai pārrunātu sasniegto un sasniedzamo nākamajā gadā. Šogad prioritāte - veiksmīga sadarbības tīkla izveide un Eiropas vērtību stiprināšana reģionos.

Uzzini vairāk »