KLUBS "MĀJA"

Klubs „Māja”, saukts arī par Hausu, ir jaunatnes organizācija ar mērķi informēt un izglītot jauniešus par Eiropas Savienību.
Mēs popularizējam Eiropas vienotības ideju un Eiropas Savienības vērtības – demokrātiju, iecietību, toleranci un cilvēktiesību ievērošanu. Citiem vārdiem sakot, mūsu mērķis ir rosināt jauniešus nebūt vienaldzīgiem un pašiem iesaistīties savas un savas valsts nākotnes veidošanā.
Klubs „Māja” ir arī starptautiskās organizācijas „Jaunie Eiropas Federālisti” (JEF) pārstāvniecība Latvijā, kas dod mums iespēju vairāk izprast, ko domā un dara jaunieši visā Eiropā.

KO DARA KLUBS "MĀJA"?

Organizācijā darbojas brīvprātīgi jaunieši, kas organizē pasākumus, seminārus, lekcijas, konferences, nometnes, konkursus, tematiskos tējas vakarus un citus pasākumus, lai mūsu vienaudži uzzinātu ko vairāk par vienotās Eiropas institūcijām, Eiropas kultūru, vēsturi, tradīcijām, sociālajiem un politiskajiem procesiem.

Mēs Tev piedāvājam iesaistīties organizācijā ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi, kurā var iegūt informāciju, atbalstu, kontaktus un domubiedrus, iespēju izpausties dažādās aktivitātēs, kā arī attīstīt sevi līdz šim vēl neiedomātos veidos.

Tev ir iespēja mācīties un iegūt zināšanas ne tikai par Eiropas Savienību un Latvijas integrāciju Eiropā, bet arī realizēt savas idejas kopā ar cilvēkiem, kas Tev var dot padomu un palīdzēt. Tu attīstīsi iemaņas, kā rakstīt un īstenot projektus, popularizēt savus pasākumus un piesaistīt tiem dalībniekus, būt par līderi un strādāt komandā, izmantot biroja tehniku un vest lietvedību.

Klubs "Māja" valde un tai pietuvinātie biedri