Izproti, iesaisties, lem! (1080 × 500 pikseļi)
Turpinot apskatīt projekta "Izproti, iesaisties, lem!" neformālās zonas lapu, tu apliecini, ka esi iepazinies un piekrīti tālāk minētajiem noteikumiem: aizliegts izplatīt, saglabāt vai jebkādā citā veidā apieties ar iegūto informāciju (ieskaitot informācijas nodošanu Dzenīša kungam); izmantot iegūto informāciju un failus nelikumīgām vai projektam kaitīgām darbībām (ieskaitot informācijas izmantošanu kā draudus, lai piespiestu komandu nopirkt vairāk picu). Lapas izpēte un atrašanās tajā ir uz paša atbildību, projekta komanda neatbild par sekām un traumām, kas var rasties atrodoties mājaslapā (Svētā Zentiņa nezinu vai palīdzēs arī šajā situācijā)!

NEFORMĀLĀ ZONA

 

Hey jaunieti! Kamēr projekta komanda ikdienā aktīvi strādā pie dažādu aktivitāšu izveides par nākošajām Saeimas vēlēšanām un jauniešu līdzdalības veicināšanu, mēs – vietējais govju bars – dalīsimies ar iegūtajiem ikdienas kadriem no projekta aktivitāšu tapšanas procesa.

Vēlamies piebilst,  ka komanda strādā kvalitatīvi, atbildīgi un aktīvi pie aktivitāšu izveides. Šī zona ir izveidota, lai sniegtu mazu ieskatu aizkadros! Šīs bildes ir iegūtas nelikumīgi un ievietotas bez Ances, Jēkaba (Dzainītis) kunga un Kārļa atļaujas, tāpēc lūgums viņiem neziņot par šiem pārkāpumiem, jo savādāk viņi noņems mums pieeju šajai lapai un jūs vairs neredzēsiet interesantus aizkadrus! Mūūūūūūū!

Jēkabs aizmirst valodu...

Jēkabam dažreiz strādājot ar projekta aktivitāšu plānošanu smadzene vienkārši apstājas un atsakās strādāt. Diemžēl, nevienu no reizēm mums nebija iespēja noķert šo fenomenu, bet pēc lielām mokām un centieniem, tas beidzot ir IERAKSTĪTS…

Projekta komanda un šausmu filma...

Februārī, projekta komanda tikās pie Ances, lai atpūstos un noskatītos kādu šausmu filmu. Jau pēc bildes var redzēt Kārlis ir pārbijies un visticamāk ienīst šausmu filmas, Jēkabs rēc visticamāk par Kārli, bet Ance izskatās, ka krīt jau no smiekliem āra no Dīvāna. Kāpēc krīt ārā? Kā jau pēc Kārļa un Jēkaba pārbaudēm noskaidrojām, ka Ancei ir ļoooooti šķība grīda…

Jēkabs raud...

Ja Jēkabs jums saka, ka viņš neraud, tad mums ir pierādījumi, ka viņš melo. Šajā reizē viņš raudāja tāpēc, ka pārēja komanda negribēja ar viņu runāt un otra bilde tāpēc, ka Kārlis apēda viņa pēdējo ievārījuma bulciņu…

Nav komentāru...

Kārlis in his own habitat

Kārlis – vienā dienā darbīgs, bet otrā pusmiris… Ja prasat, cik daudz no dienām viņs ir darbīgs un cik pusmiris, tad gandrīz katru dienu viņš NEKO NEJŪT! Leģenda saka, ka ķivere ir nepieciešama, ja gadījumos Jēkabs izdomā ar zupas kausu iemest pa galvu.

Ēdiens - panākumu atslega...

Gandrīz katra komandas sapulce notiek vai nu virtuvē, vai birojā ar ēdienu uz galda. Ir aizdomas, ka pateicoties saldumiem un pilnam vēderam, komanda ir spējīga sasniegt tik augstus rezultātus, ko pat cilvēce nav redzējusi!

Pirmais un gandrīz pēdējais komandas pārgājiens!

Kaut kas cits...

Pirmajā bildē ir redzams, kā Kārlis un Jēkabs meklē sponsorus pa visu pasauli… Izskatās, ka Kārlis ir profesionālis šajā uzdevumā, jo ieguvis uzvaru! Wuhuuu!

Otrā bildē, ir AIF mamma – Ance, kura sūta sveicienus… mums… vietējam govu baram, jo tomēr, bez Limbažu piena jau nekur…

Ja tev vēl ir kādas bildes, kuras šeit vajadzētu ievietot, tad sūti uz izproti.iesaisties.lem@klubsmaja.lv