KLUBS "MĀJA" AKTUALITĀTES

AUGUSTA VALDES SĒDĒ NOLEMTAIS:

  • Uzņemti jauni biedri: Amālija, Dāniels, Diāna, Margarita, Rihards, Beatrise Paula, Jānis, Dagnija, Paula Sonita, Kristaps, Dagnija, Agate un Gunta.

AIZVADĪTIE NOTIKUMI

ATSKATS UZ VASARAS NOMETNI "INFORMĀCIJA DEMOKRĀTISKĀ SABIEDRĪBĀ"

9. augusta rītā krietnā pulciņā devāmies uz Talsu novada Upesgrīvu, kur kopā ar jauniešiem no visas Latvijas iekārtojāmies kempinga mājiņās, izlikām Hausa banerus un karogus un nedēļas garumā nodevāmies dažnedažādām aktivitātēm par trim galvenajām nometnes tēmām – demokrātiskā lejupslīde, dezinformācija un pilsoniskā aktivitāte. Vasaras nometnēm piemīt nekur citur nesastopama burvība, jo tas nav kā ierasties uz pāris stundu pasākumu, kur apmainīties ar informāciju un uzreiz pēc tam atgriezties savā dzīvē. Šo nedēļu mēs dalījām savas dzīves viens ar otru. Sākot no kopīgas zobu tīrīšanas beidzot ar intelektuālām sarunām semināros, grupu darbos, vakaros pie ugunskura vai zem zvaigžņotajām augusta debesīm.

Dalībnieki piedalījās ANO JDP semināros par digitalizāciju un dezinformāciju, izaicināja sevi simulācijas spēlēs, satika lektori Christelle no JEF Europe, mācījās veidot pilsoniski atbildīgus un aktīvus projektus, kā arī piedzīvoja neiztrūkstošo Hausa nometņu tradīciju – nakts trasīti! 

Par tradīcijām runājot, valdes locekļi un vairāki pieredzējušie biedri, kas bija nometnes organizatoru komandā, vienu vakaru pa kluso paguva nobaudīt Hausa zupu, izlīdzinot to, ko pandēmijas dēļ nesanāca izdarīt Hausa dzimšanas dienā. Iespējams, par ātru to teikt, bet šķiet, ka par tradīciju lēnām kļūst arī netalantu vakara rīkošana Hausa vasaras nometnēs. Šogad tas notika jau otro reizi, līdz ar zvaigznēm Upesgrīvas debesīs uz brīdi ļaujot uzmirdzēt dalībnieku sapņiem par elpu aizraujošiem flomāsteru vilcieniem uz papīra, apskaužamām krievu valodas prasmēm, cirka mākslinieku cienīgu žonglēšanu, nevainojamu pasākumu vadīšanas prasmi un, visam pāri, spēju laikā ierasties uz savu priekšnesumu.

Vislielākais prieks ir par to, ka ar nometnes noslēgumu nekas nebeidzas un vairāki dalībnieki kļuvuši par aktīviem Hausa biedriem, ar kuriem mēs visi varam satikties gaidāmajos pasākumos vai mūsu mājīgajā birojā!

Lai Hausam vēl daudz skaistu un vērtīgu informāciju piepildītu nometņu! 

Nometnes video atskats pieejams šeit: “Informācija demokrātiskā sabiedrībā” | Klubs “Māja projekts “Pilsoniski aktīvi jaunieši reģionos”

Projekta "Esmu Eiropietis" aktualitātes

Sekot līdzi jaunākajām projekta “Esmu Eiropietis” aktualitātēm vari projekta mājaslapā: ESMU EIROPIETIS

NODERĪGAS IESPĒJAS:

KOPSAPULCE '21

Čau, Hausist!
 
Vai zināji, ka 18.septembrī plkst.12:00 notiks Klubs “Māja” biedru KOPSAPULCE’21?! 
 
Ierašanās no plkst. 12:00 līdz 12:30! 
 
Kur? Rīgas Juridiskajā augstskolā (Strēlnieku ielā 4k – 2, Rīgā). 
 
Kopsapulces formālajā daļā pieņemsim statūtus, ievēlēsim jauno valdi un padomi, pieņemsim 2022.gada plānu, kā arī vēl daudzas citas svarīgas lietas. 
Toties pēc tam aicinām uz neformālo daļu, kur iepazīsim viens otru tuvāk, izmantojot dažādas spēles un aktivitātes, kā arī ieslīksim aizraujošās sarunās. 
 
Šī brīža apstākļu dēl, arī šogad klātienes apmeklētāju skaits ir ierobežots, tādēļ aicinām aizpildīt balsu nodošanas pilnvaras tiem, kuri neieradīsies klātienē, bet, ja plāno ierasties klātienē, aizpildi pieteikuma anketu: KOPSAPULCE’21
 
Pasākumā tiks ievēroti visi Covid-19 norādītie ierobežojumi.
Sīkāku informāciju lasi šeit: Klubs “Māja” KOPSAPULCE’21
 

JAUTĀJUMI & ATBILDES

RĪKI UN PLATFORMAS, KAS PIEEJAMI KLUBS "MĀJA" BIEDRIEM

  • Zoom platforma 
  • Mentimeter
  • Kahoot!
  • Canva Pro
  • Adobe
  • Google Workspace
  • Hausista mugursoma (Google Drive)

Par piekļuves iegūšanu vari rakstīt uz e-pastu: komanda@klubsmaja.lv 

PAR BIEDRU NAUDU:

KLUBS "MĀJA" REKVIZĪTI

Biedrība “Klubs “Māja” – jaunatne vienotai Eiropai”
Reģistrācijas numurs: 40008009648
Juridiskā adrese: Tērbatas iela 74a, Rīga, LV-1001
IBAN kods: LV12HABA0551043721581
Banka: “SWEDBANK” AS BIC/S.W.I.F.T.: HABALV22