Klubs ''Māja'' aktualitātes

Mūsu paveiktie darbi decembrī

  • Izveidots apkārtraksts par 2020.gadu. Tas atrodams šeit: apkārtraksts Nr.60
  • 16. decembrī norisinājās darba grupa IZM ar nosaukumu “Izglītība Visiem” par attālinātām mācībām: no krīzes uz iespējām.
  • Jauniešu platforma “Ghetto Games” šī gada 14. oktobrī savā instagram profilā publicēja informāciju par jaunu produktu ar apdrukas tekstu, kas pasaulē lietots, lai mazinātu kustības “Black Lives Matter” nozīmi un pārstāvētās vērtības. Biedrība “Klubs “Māja” – jaunatne vienotai Eiropai” vēlas vērst Latvijas nevalstiskā sektora un jauniešu uzmanību – nepieļaujiet dezinformāciju un frāžu, kas ierobežo cilvēktiesību, atzīšanu, izplatīšanu sociālajos medijos un to izmantošanu peļņas gūšanai. Ieskaties mūsu vēstulē, kas adresēta Ghetto Games šeit: vēstule Ghetto Games

decembra valdes sēdē nolemtais:

  • Piešķirts biedra statuss: Mārtiņam, Klintai, Klāvam, Oļesjai, Annai
  • Vienības “De.ģenerācija” oficiāla apstiprināšana
  • Izvirzīts gada Hausists, kas ir noslēpums 🙂

Aizvadītie pasākumi

Ziemassvētku pasākums biedriem "Citādi Ziemassvētki"

Gada sirsnīgākie svētki nav jāaizmirst, tādēļ Klubs “Māja” spēja pielāgoties un domāt par drošu pasākumu norisi arī šajā laikā. Kas tāds noteikti vēl nebija pieredzēts!

Klubs “Māja” Ziemassvētku pasākums biedriem “Citādi Ziemassvētki” norisinājās Gather Town platformā 19.decembrī, kur biedri neformālā gaisotnē lieliski pavadīja laiku, iepazīstot viens otru, spēlējot dažādas spēles un atklājot jaunās platformas Gather Town piedāvātās iespējas 

Atskats uz Ziemassvētku pasākumu pieejams šeit:  

“Citādi Ziemassvētki”

JEF projekts

Jaunieši no Klubs “Māja” sadarbībā ar JEF Europe no 14. līdz 20.decembrim realizēja projektu, kas ir daļa no JEF ikgadējas akcijas Europe@School Inclusion Week, kuras ietvaros jaunieši veidoja 3 video ar mērķi pacelt jautājumu par latviski un krieviski runājošo jauniešu savstarpējām attiecībām un sašķeltību, kas valda sabiedrībā.

Video ir jaunieši no abām sociālajām grupām, lai sabiedrība saprastu abu pušu viedokli. Projekta ietvaros jaunieši atbild uz jautājumiem, izsaka viedkli par stereotipiem, kā arī dalas ar savu personīgo pieredzi. Projekta galvenais mērķis ir pacelt jautājuma nopietnību gaismā un veicināt cilvēku runāšanu par šo jautājumu.

Vairāk par projektu:

gaidāmie pasākumi

Klubs "Māja" biedru iepazīšanās pasākums RD IKSD projekta ietvaros tiešsaistes platformā Zoom

2021.gada 6. janvārī no plkst.18:00 līdz 20:00 norisināsies biedru saliedēšanās pasākums RD IKSD projekta ietvaros tiešsaistes platformā Zoom.
Biedriem, biedru kandidātiem būs iespēja savā starpā iepazīties un saliedēties, veicot dažādas aktivitātes, saliedējoties, labi un saturīgi pavadot laiku, lai varētu darboties un radīt riktīgi foršas štelles! Tiekamies!
 
Links uz pasākumu: https://zoom.us/j/94671811881 

Informatīvais seminārs biedriem par projektu "I Am Europian"

Hauss 2021. – 22. gadā sadarbībā ar mediju aģentūru “FOX Consulting” īsteno projektu “Esmu Eiropietis” par migrācijas un iekļaujošas sabiedrības normalizāciju Latvijā ar mērķi radīt apstākļus Latvijā multikulturālas sabiedrības tapšanai.
 
Iesaisties projekta īstenošanā, pierakstoties https://ej.uz/IAEbiedriem un apmeklējot informatīvu semināru 22. janvārī pulksten 16.00 par projektu.